Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Dzisiaj Miss Kittin, w niedzielę Seth Troxler. Smolna znowu gości gwiazdy elektroniki

Naczelna reprezentantka electroclashu i weteranka francuskiej sceny klubowej już 12 stycznia zagra w stołecznym klubie Smolna. Imprezę rozkręcą popularni lokalni DJ-e. Z kolei w niedzielę w tym samym klubie będzie można zobaczyć inną gwiazdę muzyki klubowej – Setha Troxlera.
.get_the_title().

Caroline Hervé, znana jako Miss Kittin, to dzisiaj już weteranka sceny electro. Karierę rozpoczynała w latach 90., ale pierwszy album w duecie z Hackerem wydała w 2001 roku. Spotkał się z ciepłym przyjęciem krytyki, jednak pierwszy duży sukces przyszedł wraz z premierą kawałka „1982” (Westbam zagrał go na Love Parade w 1998 roku), który wraz z kilkoma innymi przebojami (m.in. „Frank Sinatra”) stał się swoistym hymnem electroclashu. Piątkowe wydarzenie zapowiada się naprawdę nieźle, nie tylko ze względu na występ słynnej DJ-ki i wokalistki – na Smolnej tego dnia wystąpią także ciekawi DJ-e z Warszawy, m.in.: Simon Mattson, Avtomat, Maciek Głębocki i Smurlik.

Z kolei 14 stycznia w tym samym klubie pojawi się Seth Troxler – amerykańska gwiazda muzyki klubowej, która na Smolnej świętować będzie 10-lecie swojej obecności w Europie. W czasie imprezy zbierane będą pieniądze na WOŚP.

Więcej szczegółów znajdziecie na facebookowych stronach tych wydarzeń.

TU I TERAZ