Elektroniczne imprezy w blasku słońca, czyli Splot Słoneczny w Hockach Klockach

Imprezy zaczynają się wczesnym popołudniem i kończą o zachodzie słońca, serwując przy tym najlepsza elektronikę pod gołym niebem.
.get_the_title().

Jeśli cała noc na parkiecie to dla ciebie za mało, lubisz bawić się tylko za dnia, czy też po prostu chcesz wyjść z przyjaciółmi w niebanalne miejsce – warszawskie Hocki Klocki mają coś dla ciebie. Splot Słoneczny to wyjątkowy cykl pikników elektronicznych. Wyjątkowy, bo w promieniach słońca.

Imprezy zaczynają się wczesnym popołudniem i kończą o zachodzie słońca, serwując przy tym najlepsza elektronikę pod gołym niebem.

W nadwiślańskim klubie w wybrane niedziele możemy choć przez chwilę poczuć festiwalowy klimat. Oprócz dobrej muzyki, znajdą się tam również takie niezbędniki do chillowania jak koce i poduchy. Organizatorzy zadbali także, żeby nikt głodny z imprezy nie wyszedł. Gości karmił już Klub Mandala, a na kolejnym pikniku elektronicznym będzie można zajadać się pysznymi wietnamskimi bagietkami od Fat Daddy Banh Mi.

Pomysł na Splot Słoneczny wziął się z obserwacji i tego, że sami odczuwaliśmy brak podobnych inicjatyw. Z potrzeby zabawy także za dnia, w rytm naprawdę dobrej i starannie wyselekcjonowanej muzyki elektronicznej. Postanowiliśmy odwrócić ten porządek, gdy imprezy przypisujemy jedynie godzinom nocnym i ewentualnie przeciągają się one do rana. My zaczynamy tańczyć w samo południe, bo lato w Polsce jest krótkie – trzeba z niego korzystać i cieszyć się nim. Jesteśmy przekonani, że takiego pikniku elektronicznego w Warszawie brakowało, a rosnąca z edycji na edycję frekwencja i uśmiechnięty tłum na parkiecie zdają się to potwierdzać – mówią organizatorzy. 

Fot. Stanisław Loba / Źródło: FB Splot Słoneczny

Kolejna, trzecia edycja Splotu odbędzie się już w najbliższą niedzielę, czyli 1 lipca.

Tym razem zagrają NuCasa, Nowosad, Invent oraz Ritual Thrills. Nie zabraknie również pysznego jedzenie, o które zadba Fat Daddy. Imprezy będą odbywały się przez cały sezon letni w wybrane niedziele.

Tekst: KB

TU I TERAZ