Emma Stone i Jonah Hill już we wrześniu pojawią się w nowym serialu Netflixa

Premiera nowego serialu limitowanego Netflixa "Wariat" (w oryginale "Maniac") w reżyserii Cary'ego Fukunagi z Emmą Stone i Jonah Hillem w rolach głównych zaplanowana jest na 21 września tego roku.
.get_the_title().

Osadzony w świecie podobnym do naszego, w czasach całkiem przypominających nasze, „Wariat” opowiadał będzie historię Annie Landsberg (Emma Stone) i Owena Milgrima (Jonah Hill), dwojga nieznajomych, którzy biorą udział w tajemniczym badaniu farmaceutycznym – każde z innego powodu.

Annie, rozczarowana swoim bezcelowym życiem, zadręcza się nieudaną relacją z matką i siostrą; Owen, piąty z kolei syn bogatego przedsiębiorcy z Nowego Jorku, od zawsze zmaga się z niepotwierdzoną diagnozą schizofrenii.

Życie obojga nie potoczyło się zbyt pomyślnie, cała nadzieja w nowej radykalnej terapii lekami. Jej twórca, doktor James K. Mantleray (Justin Theroux), twierdzi, że jest w stanie wyleczyć każdy aspekt ludzkiego umysłu – od choroby psychicznej po złamane serce. Dwójka bohaterów wraz z innymi nieznajomymi udaje się do siedziby Neberdine Pharmaceutical and Biotech na trzydniowy test leków, który, według zapewnień, ma na zawsze wyleczyć wszystkie bolączki pacjentów, nie powodując żadnych efektów ubocznych. Nie wszystko jednak idzie zgodnie z planem.

Twórcą serialu jest Patrick Somerville, a za reżyserię odpowiada Cary Fukunaga.

Czyżby kolejny hit od Netflixa?

Źródło: informacja prasowa Netflixa

TU I TERAZ