Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Festiwal muzyczny Undercity 2018 tuż tuż – mamy dla was podwójną wejściówkę!

Od 2 listopada w Warszawie fani elektroniki będą mieć swoje święto. Wpadacie?
.get_the_title().

Wydaje się wam, że wraz z końcem lata także tegoroczny sezon festiwalowy dobiegł końca? Błąd! Już 3 listopada w Warszawie zadebiutuje nowy, multimedialny festiwal o intrygującej nazwie Undercity.

Tego dnia od godz. 18:00 w hali Torwar wystąpi ponad 20 artystów, z których znaczna część to prawdziwi giganci międzynarodowej sceny, jak Adam Beyer, Dixon, Dubfire, Joris Voorn czy Recondite.

Co ważne, ich występy to nie wszystko, bowiem w przestrzeniach Torwaru równie istotną rolę, co muzyka, będzie odgrywać technika multimedialna. Przygotujcie się na imponujące instalacje świetlne i wizualne, a także na specjalnie przygotowane na tę noc dekoracje!

Atrakcje rozpoczną się jednak już dzień wcześniej. Na oficjalnym Before Party, które odbędzie się 2 listopada w klubie Smolna, wystąpi nie kto inny, tylko sam Fatboy Slim!

Po tak gwiazdorskiej tanecznej „rozgrzewce” pora na główne danie dnia – 3 sceny i rozkręcaną przez mistrzów elektroniki imprezę do białego rana.

Główna festiwalowa scena, czyli Metropolis Stage, to przede wszystkim plejada headlinerów. Wystąpią tu wspomniani już Adam Beyer, Dubfire, Joris Voorn i Recondite, ale i Extrawelt, Nastia czy Woo York, zaś z Polski Leon.

City Hall Stage to z kolei propozycja dla wielbicielu house’u. Zaprezentują się tu przedstawiciele różnych odmian tego gatunku. Od melodyjnych i energicznych, jak Catz ’N Dogz, Jacques Greene i Honey Dijon (jedno z największych objawień sceny ostatnich lat!), po te mocniejsze i bardziej transowe, charakterystyczne dla Davisa, Kollektiv Turmstrasse i Konstantina Sibolda.

Wisienka na torcie to występ Dixona, którego fani kilkukrotnie wskazywali jako najlepszego DJ-a na świecie w plebiscycie prestiżowego serwisu Resident Advisor.

I wreszcie Tunnel Stage, czyli najmocniejsza brzmieniowo scena, a więc przestrzeń, w której szczególnie powinni pojawić się fani muzyki techno. Line-up to połączenie różnych nurtów w wykonaniu uznanych i doświadczonych artystów. Wystąpią tutaj: Diana D’Rouze, Kas:st live, Matrixxman b2b Ø [Phase], Randomer, Roland Appel, Roman Poncet i Xhin.

Smolna gościła prolog, w Smolnej odbędzie się też epilog. Po festiwalowych emocjach, nad ranem, w klubie odbędzie się afterparty, gdzie po raz drugi (ze specjalnym setem) wystąpi Dubfire.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie na stronie www.undercity.pl

Konkurs!

Mamy do wygrania podwójne zaproszenie na Undercity – napisz w komentarzu (tu pod postem, nie na fb!), dlaczego chciałbyś wybrać się na to niezwykłe wydarzenie, a spośród komentujących wybierzemy najciekawszą odpowiedź i 31 października w sam raz na Halloween ogłosimy zwycięzcę!

TU I TERAZ