Harmony Korine wraca z nowym filmem. W roli głownej Matthew McConaughey

Matthew McConaughey, opary marihuany i Snoop Dogg – tak w skrócie przedstawia się nowy projekt Korine'a.
.get_the_title().

Harmony Korine, twórca takich filmów jak „Gummo” czy „Spring Breakers”, wraca z nowym projektem. Od premiery poprzedniego filmu reżysera minęło już 6 lat, więc najwierniejsi fani Korine’a zdążyli się już pewnie nieco stęsknić jego pomysłami. Opublikowany właśnie w internecie trailer „The Beach Bum” to jednak dowód na to, że warto było czekać. Tym razem reżyser postanowił zrobić „stoner movie”, a projekt zapowiadał jako pierwszą prawdziwą komedię w swej karierze.

Głównym bohaterem „The Beach Bum” jest Moondog – poeta i zapalony palacz marihuany. Rolę Moondoga zagrał Matthew McConaughey, a oprócz niego w filmie zobaczymy także Zaca Efrona, Islę Fisher, Martina Lawrence’a i… Snoop Dogga. Amerykańska premiera filmu planowana jest na marzec przyszłego roku. Z niecierpliwością wyczekujemy „The Beach Bum” także w polskich kinach!

Zakładamy, że niektórzy z Was nie pamiętają lub nie znają debiutu Korine’a, kultowego filmu KIDS, ukazującego w niezwykły sposób rodzącą się scenę skate’ową Nowego Jorku lat 90′. Reżyser absolutnie wszedł w sam środek subkultury, a w filmie poza Chloe Sevigny zagrała banda dzieciaków znajdowanych na ulicach przez Korine’a – kompletnych naturszczyków, dzięki czemu film ma nie tylko charakter dokumentalny, on jest zapisem ulicy tamtych lat.

Banner Image Banner Image
AdvertisementAdvertisement
AdvertisementAdvertisement
Preloader spinner
Print
Print Text
Zobacz więcej
Wybierz region
Facebook
Age: