Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Harmony Korine wraca z nowym filmem. W roli głownej Matthew McConaughey

Matthew McConaughey, opary marihuany i Snoop Dogg – tak w skrócie przedstawia się nowy projekt Korine'a.
.get_the_title().

Harmony Korine, twórca takich filmów jak „Gummo” czy „Spring Breakers”, wraca z nowym projektem. Od premiery poprzedniego filmu reżysera minęło już 6 lat, więc najwierniejsi fani Korine’a zdążyli się już pewnie nieco stęsknić jego pomysłami. Opublikowany właśnie w internecie trailer „The Beach Bum” to jednak dowód na to, że warto było czekać. Tym razem reżyser postanowił zrobić „stoner movie”, a projekt zapowiadał jako pierwszą prawdziwą komedię w swej karierze.

Głównym bohaterem „The Beach Bum” jest Moondog – poeta i zapalony palacz marihuany. Rolę Moondoga zagrał Matthew McConaughey, a oprócz niego w filmie zobaczymy także Zaca Efrona, Islę Fisher, Martina Lawrence’a i… Snoop Dogga. Amerykańska premiera filmu planowana jest na marzec przyszłego roku. Z niecierpliwością wyczekujemy „The Beach Bum” także w polskich kinach!

Zakładamy, że niektórzy z Was nie pamiętają lub nie znają debiutu Korine’a, kultowego filmu KIDS, ukazującego w niezwykły sposób rodzącą się scenę skate’ową Nowego Jorku lat 90′. Reżyser absolutnie wszedł w sam środek subkultury, a w filmie poza Chloe Sevigny zagrała banda dzieciaków znajdowanych na ulicach przez Korine’a – kompletnych naturszczyków, dzięki czemu film ma nie tylko charakter dokumentalny, on jest zapisem ulicy tamtych lat.

TU I TERAZ