Hawkins zaprasza do odwiedzin latem. Mamy nowy zwiastun “Stranger Things”

Netflix przypomina widzom, że świat nie kończy się na "Grze o tron". Dzień po wielkim finale serialu HBO promuje 3. sezon swojego hitu nowym zwiastunem i przypomina, że lato w tym roku zaczyna się 4 lipca w Hawkins.
.get_the_title().

Trzeci sezon “Stranger Things” rozgrywać będzie się latem 1985 roku, więc oznacza to, że dzieciaki, które cyklicznie lubią wpadać w kłopoty, będą mieć wolny czas. Nowy zwiastun pokazuje jednak dorosłe bohaterki i nie wspomina o Jedenastce i jej kolegach.

Widzimy w nim, że mieszkańcy Hawkins korzystają z lokalnego basenu i cieszą się dobrą pogodą, a na pierwszy plan wysuwa się Billy jako ratownik.

Billy to, jak pamiętamy z poprzednich odcinków, dosyć mroczna postać. Jego pojawienie się w zwiastunie daje do myślenia i każe brać pod uwagę to, że tym razem scenarzyści przygotowali dla tej postaci jakiś większy wątek. Czyżby miał być przyczyną kłopotów głównych bohaterów? A może będzie romansował z panią Wheeler?

Nowe odcinki już 4 lipca na Netflixie. Dla Amerykanów będzie to podwójne święto – Dzień Niepodległości i nowy sezon serialu, który bije rekordy popularności wśród subskrybentów Netflixa, będąc ukłonem dla amerykańskiej popkultury lat 80.

Wszystko wskazuje na to, że moda na nostalgiczne powroty do przeszłości w serialach wciąż trzyma się mocno. Czekacie na nowe odcinki?

Tekst: MM

TU I TERAZ