Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Hawkins zaprasza do odwiedzin latem. Mamy nowy zwiastun „Stranger Things”

Netflix przypomina widzom, że świat nie kończy się na "Grze o tron". Dzień po wielkim finale serialu HBO promuje 3. sezon swojego hitu nowym zwiastunem i przypomina, że lato w tym roku zaczyna się 4 lipca w Hawkins.
.get_the_title().

Trzeci sezon „Stranger Things” rozgrywać będzie się latem 1985 roku, więc oznacza to, że dzieciaki, które cyklicznie lubią wpadać w kłopoty, będą mieć wolny czas. Nowy zwiastun pokazuje jednak dorosłe bohaterki i nie wspomina o Jedenastce i jej kolegach.

Widzimy w nim, że mieszkańcy Hawkins korzystają z lokalnego basenu i cieszą się dobrą pogodą, a na pierwszy plan wysuwa się Billy jako ratownik.

Billy to, jak pamiętamy z poprzednich odcinków, dosyć mroczna postać. Jego pojawienie się w zwiastunie daje do myślenia i każe brać pod uwagę to, że tym razem scenarzyści przygotowali dla tej postaci jakiś większy wątek. Czyżby miał być przyczyną kłopotów głównych bohaterów? A może będzie romansował z panią Wheeler?

Nowe odcinki już 4 lipca na Netflixie. Dla Amerykanów będzie to podwójne święto – Dzień Niepodległości i nowy sezon serialu, który bije rekordy popularności wśród subskrybentów Netflixa, będąc ukłonem dla amerykańskiej popkultury lat 80.

Wszystko wskazuje na to, że moda na nostalgiczne powroty do przeszłości w serialach wciąż trzyma się mocno. Czekacie na nowe odcinki?

Tekst: MM

TU I TERAZ