’Jak ich tu pokochać?’ – Rosalie. i Tymek na Blend Session ze wspólnym utworem

Jedni z najpopularniejszych przedstawicieli polskiej, młodej sceny muzycznej połączyli siły. Rosalie. i Tymek wypuścili singiel 'Jak ich tu pokochać?' wraz z którym wystąpią na zbliżającym się Blend Session w Gdańsku i Warszawie.
.get_the_title().

Utwór 'Jak ich tu pokochać?’ połączył dwa wyjątkowe style – alternatywne brzmienie Rosalie. z charakterystycznym śpiewem jednego z topowych twórców ostatnich lat, jakim jest Tymek. W efekcie ich współpracy powstał nietuzinkowy singiel, który pozwolił wymienić się doświadczeniami między artystami. 'Jak ich tu pokochać?’ miał swoją premierę 25 października i jest już dostępny na wszystkich platformach streamingowych oraz na kanałach Rosalie. i Tymka na YouTube.

Unikalny singiel doceniła jedna z najpopularniejszych marek Irish Whiskey na świecie – Tullamore D.E.W., która również wkręciła się w porywający blend talentów polskich artystów i postanowiła wykorzystać piosenkę w swojej komunikacji medialnej.

Marka Tullamore D.E.W. od 1829 roku tworzy najwyższej jakości produkty, w których łączą się trzy rodzaje destylowanego alkoholu, zapewniając tym samym wszechstronność i gładkość smaku. Jej charakterystyczne filary idealnie wpisują się w idee inicjatywy muzycznej Blend Session – jedynego w swoim rodzaju projektu opierającego się na tworzeniu zaskakujących, jak i inspirujących kompozycji muzycznych.

Czym jest Blend Session? To projekt, który połączył Tymka i mnie. Spotkaliśmy się, żeby wymienić się pomysłami i zblendować naszą muzykę. Efekt? Zobacz teledysk do naszego wspólnego singla, 'Jak ich tu pokochać?’. To utwór, w którym jest trochę Tymka i trochę mnie, gdzie usłyszysz, jak łączą się nasze style.– tłumaczy Rosalie.

 

TU I TERAZ

Strona zawiera materiały dotyczące napojów alkoholowych, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy jesteś pełnoletni/a?