Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Jest trailer 2. sezonu „The End of the F***ing World”

Znamy też datę premiery.
.get_the_title().

Kiedy na początku ubiegłego roku w ofercie Netfliksa pojawił się serial „The End of the F***ing World”, nikt chyba nie spodziewał się, że stanie się aż takim hitem. Wyprodukowany przez Channel 4 serial początkowo oglądać można było na tym brytyjskim kanale – jednak wówczas mało kto o nim słyszał. Dopiero dystrybucja Netfliksa przyniosła mu rozgłos. Tak duży, że produkcja o dwójce nieprzystosowanych nastolatków, które uciekają z domu, doczeka się kolejnego sezonu.

Na początek zła wiadomość – drugi sezon początkowo wyemitowany zostanie wyłącznie przez Channel 4.

Data premiery to 4 listopada. Należy jednak spodziewać się, że, podobnie jak było to w przypadku pierwszego sezonu, prędko trafi na Netflix (data nie jest jednak znana).

W trailerze pojawia się znana z pierwszego sezonu Alyssa (Jessica Barden), a także nowa bohaterka – Bonnie (Naomi Ackie).

Natomiast James (Alex Lawther), który obok Alyssy był głównym bohaterem poprzedniej odsłony produkcji, w zwiastunie pojawia się tylko ze znanych z pierwszego sezonu retrospekcjach. Co się z nim stało? Być może kolejny sezon opowie na to pytanie. Jeśli nie widzieliście jeszcze „The End of the F***ing World”, tu przedstawiamy 5 powodów, dla których warto to zrobić.

Tekst: NS

TU I TERAZ