Jest trailer nowego serialu Ryana Murphy’ego. „Wybory Paytona Hobarta” to czarna komedia o wyborach do samorządu szkolnego

Premiera pod koniec października na Netfliksie.
.get_the_title().

Przejście Ryana Murphy’ego z 21th Century Fox do Netfliksa było gorącym tematem w serialowym świecie. Podobno kontrakt wart był aż 300 mln dolarów, a Murphy dostał już zielone światło na 10 projektów, które zrealizuje w ciągu najbliższych 5 lat. Póki co do sieci trafił trailer pierwszego z nich. Serial „Wybory Paytona Hobarta” („The Politician”) trafi na Netflixa już 27 września. Serial będzie czarną komedią dotyczącą wyjątkowo brutalnej kampanii wyborczej tytułowego bohatera, którego marzeniem jest zostanie najpierw przewodniczącym samorządu szkolnego, a potem – prezydentem Stanów Zjednoczonych.

W roli Paytona Hobarta wystąpi Ben Platt („Pitch Perfect”). W serialu zobaczymy też Gwyneth Parltrow, Jessicę Lange czy Zoey Deutch. Twórcami serialu są Ryan Murphy, Brad Falchuk i Ian Brennan, którzy wraz z Benem Plattem są jego producentami wykonawczymi. Pierwszy sezon „Wyborów Paytona Hobarta” będzie się składać z 8 odcinków.

Docelowo serial ma być antologią, a każdy sezon będzie podejmować inną historię związaną z tematami polityki.

Wówczas prawdopodobnie okaże się, że polski tytuł produkcji nie był najlepszą decyzją i warto było zostać przy tytule oryginalnym – „The Politician”.

Tekst: NS

TU I TERAZ