Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Jordan Peele pracuje nad antologią sci-fi w klimacie „Black Mirror”

W obsadzie Michael Cera, Rosario Dawson i Mark Hammil.
.get_the_title().

Twórca „Uciekaj!” nie zwalnia tempa. Ostatnio pokazywaliśmy wam trailer jego nowego filmu, który na ekrany amerykańskich kin wejdzie już za dwa miesiące. Oprócz tego Peele pracuje obecnie nad rebootem serialu „Strefa Mroku”, adaptacją książki „Lovecraft Country” Matta Ruffa dla HBO i serialem o łowcach nazistów „The Hunt” dla Amazona, w którym ma wystąpić Al Pacino. Z

kolei już 13 stycznia na YouTube Premium premierę będzie miała serialowa antologia „Weird City”, w przypadku której Peele jest producentem, a także współscenarzystą.

Drugim spośród autorów scenariusza jest Charlie Sanders.

„Weird City” ma być czymś w rodzaju okraszonego szczyptą humoru „Black Mirror”. Serial również utrzymany będzie w konwencji science fiction. „Weird City” będzie się składać z 6 niezależnych odcinków połączonych postacią szalonego naukowca granego przez LeVara Burtona.

Wśród tematów poruszanych przez scenarzystów znajdą się między innymi nierówności społeczne, uzależnienie od social mediów, obsesja związana ze zdrowym stylem życia, randkowanie przez internet czy służba zdrowia.

W serialu zobaczymy m.in. Michaela Cerę , Eda O’Neilla, Rosario Dawson, Marka Hamilla, Akwafinę czy Gillian Jacobs.

TU I TERAZ