Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Najpierw dobry towar z Amsterdamu, a potem brzmienia z Berlina, czyli Smolna na weekend

Ten weekend w warszawskim klubie Smolna zapowiada się naprawdę gorąco. Najpierw z Amsterdamu przyjedzie Joris Voorn – człowiek, który należy do ekstraklasy europejskich DJ-ów oscylujących wokół house'u i tech house'u. Z kolei w sobotę berliński klimat do stolicy przeniosą reprezentanci SYNOID i Salon – Zur wilden Renate w ramach cyklu "Smolna Berlin".
.get_the_title().

Jego kompilacja „Balance014” z 2009 roku zawierała ok. 100 utworów zmiksowanych na zaledwie dwóch CD – tak kompleksową rzecz stworzył poza nim w świecie muzyki klubowej tylko Richie Hawtin. Jest znany przede wszystkim wielbicielom house’u i tech-house’u – od wielu lat gra jako headliner największych festiwali i imprez na całym świecie. Prosto z Amsterdamu do stolicy Polski przyjeżdża DJ Joris Voorn, który zagra w klubie w Smolna w piątek, 8 grudnia.

Natomiast 9 grudnia, także w tym klubie, odbędzie się kolejna odsłona serii „Smolna Berlin” z udziałem przedstawicieli sceny klubowej ze stolicy Niemiec. Tym razem usłyszymy reprezentantów projektu SYNOID (marki związanej z klubem Griessmuehle) oraz rezydentów Salon – Zur wilden Renate.

Salon zur wilden

„Smolna Berlin” to specjalny projekt, którego celem jest integracja warszawskiej i berlińskiej sceny klubowej oraz gratka dla tych, którzy nie mają okazji, aby jechać do stolicy Niemiec, a chcą poznać tamtejszy klimat imprez klubowych. Gośćmi pierwszej imprezy z serii „Smolna Berlin” byli przedstawiciele m.in. tak znanych klubów, jak Tresor, KaterBlau czy Club der Visionaere.

Bohaterami drugiej odsłony cyklu będą przedstawiciele innych projektów, którzy w Warszawie zaprezentują mnóstwo dobrych brzmień muzyki elektronicznej. Inicjatywę SYNOID reprezentować będą Developer, Subjecte, Acierate i Tham, a z ramienia Salon – Zur wilden Renate wystąpią Johannes Albert, Homeboy oraz polski artysta, Michał Ziętara.

TU I TERAZ