Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Już w marcu nowy serial Amazona z Joanną Kulig

Tym, którzy zastanawiali się, dlaczego po gali rozdania Złotych Globów aktorka Joanna Kulig obecna była na afterparty zorganizowanym przez Amazon Prime Video, wyjaśniamy, że została zaproszona jako gwiazda nowego serialu tego streamingowego potentata.
.get_the_title().

Już w marcu na Amazon Prime Video pojawi się serial „Hanna” na podstawie filmu Joe Wrighta o tym samym tytule z 2011 roku. Opowiadać będzie historię Hanny, dziewczyny wychowywanej przez ojca komandosa, który wyszkolił ją na zawodową zabójczynię gotową do podjęcia pierwszej misji. Filmowa bohaterka mieszkała w Finlandii, z dala od współczesnych technologii i cywilizacji. Tytułową rolę grała wówczas Saoirse Ronan, a w serialu zastąpi ją 18-letnia Brytyjka, Esme Creed-Miles.

Co ciekawe, fińskie realia serial zastępuje polskimi. I tu pojawia się rola dla Joanny Kulig, która wcieli się w Johannę Zydek, matkę głównej bohaterki.

Jesteśmy bardzo ciekawi, czy będzie to początek występów Joanny Kulig w popularnych serialach serwisów streamingowych, czy tylko krótka przerwa od ról filmowych.

W filmie występowali Eric Bana i Cate Blanchett, którzy w serialu zostaną zastąpieni przez Mireille Enos (agentka CIA) i Joela Kinnamana (ojciec Hanny). Zagorzali fani pamiętają ich z „The Killing”. Obsada zapowiada się bardzo ciekawie – dla fanów „The Killing” i polskiej aktorki – pozycja obowiązkowa.

Scenariusz napisał David Farr („Nocny recepcjonista”). Serial zapowiadany jest jako thriller z elementami opowieści o dojrzewaniu.

TU I TERAZ