KAMP! z nową płytą i trasą koncertową w całej Polsce

Po prawie trzech latach od ostatniego albumu KAMP! powraca z nową płytą i właśnie prezentuje pierwszy singiel "Don't Clap Hands”. Zespół rusza też w trasę koncertową, podczas której zagra w 12 miastach.
.get_the_title().

KAMP! to jeden z najważniejszych polskich zespołów elektronicznych, autorzy remiksów dla Brodki czy Dawida Podsiadło oraz hymnu Męskiego Grania 2017. W 2012 roku ukazał się ich debiutancki album o prostym tytule „KAMP!”, który do tej pory sprzedał się w nakładzie blisko 12 tys. egzemplarzy. Równocześnie z sukcesem na rodzimym rynku, przyszedł sukces za granicą.

KAMP! mają za sobą m.in. trasy po USA czy Wielkiej Brytanii oraz występy na tak ważnych imprezach jak amerykańskie SXSWczy brytyjskie The Great Escape. Drugi album zespołu pt. „Orneta”pojawił się pod koniec 2015 roku i był krążkiem tanecznym, kontemplacyjnym, melancholijnym i porywającym jednocześnie. 2 lata później muzycy z KAMP! nagrywali z cenionym producentem Bartoszem Dziedzicem, czego efektem są utwory „Deny” i „Turn My Back On You”.

Teraz KAMP! powracają z trzecim, studyjnym albumem, a pierwszym utworem promującym materiał jest właśnie „Don’t Clap Hands”.

Materiał z nowej płyty będzie można usłyszeć przedpremierowo podczas festiwalu Audioriver, Kraków Live Festival czy Up To Date w Białymstoku. Po premierze nowej płyty zaplanowana jest trasa koncertowa o nazwie „Don’t Clap Hands”, która obejmie najważniejsze polskie miasta. W październiku i listopadzie zespół zawita do Wrocławia, Poznania, Szczecina, Łodzi, Torunia, Konina, Katowic, Krakowa, Koszalina, Sopotu, Lublina i Warszawy. Szczegółowe informacje o koncertach znajdziecie na fanpage’u zespołu i na stronie organizatora, agencji Follow The Step.

TU I TERAZ