Koncert The Necks dawno się wyprzedał, ale mamy dla was dwie dobre wiadomości

Po pierwsze, będzie dodatkowa pula biletów na piątkowy koncert kultowego trio z Australii, po drugie, mamy dla Was jedno podwójne zaproszenie.
.get_the_title().

The Necks to jeden z najważniejszych, najoryginalniejszych i najbardziej wpływowych zespołów na świecie. Ich improwizacje powoli rozwijają się i zaczarowują swym hipnotyzmem. Przy pozornej prostocie, za każdym razem, rzucają nowy, coraz silniejszy urok na słuchacza. I trudno właściwie odpowiedzieć na pytanie: „Co to jest za muzyka?”. Awangarda? Minimalizm? Ambient? Jazz? The Necks, obchodzący w zeszłym roku 30-lecie istnienia, jest zjawiskiem jedynym w swoim rodzaju.

Koncert kultowego trio z Australii jest co prawda od dawna wyprzedany, ale mamy dla was dwie dobre wiadomości. Uruchomiona zostanie sprzedaż dodatkowej puli biletów. Będą to dostawione krzesła, w cenie 40 złotych za miejsce. Sprzedaż wyłącznie w dniu koncertu, 23 marca, od godz. 19:00, w kasach Studia Koncertowego Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego przy ulicy J.Kaczmarskiego 59.

!!!Uwaga Konkurs!!!

Mamy dla Was do wygrania jedno dwuosobowe zaproszenie na jutrzejszy koncert. Żeby o nie powalczyć, piszcie w komentarzach pod tym artykułem, co czujecie, słuchając The Necks. Wygrywa najbardziej kreatywna odpowiedź. Wyniki jutro o 15.

TU I TERAZ