Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Koncert The Necks dawno się wyprzedał, ale mamy dla was dwie dobre wiadomości

Po pierwsze, będzie dodatkowa pula biletów na piątkowy koncert kultowego trio z Australii, po drugie, mamy dla Was jedno podwójne zaproszenie.
.get_the_title().

The Necks to jeden z najważniejszych, najoryginalniejszych i najbardziej wpływowych zespołów na świecie. Ich improwizacje powoli rozwijają się i zaczarowują swym hipnotyzmem. Przy pozornej prostocie, za każdym razem, rzucają nowy, coraz silniejszy urok na słuchacza. I trudno właściwie odpowiedzieć na pytanie: „Co to jest za muzyka?”. Awangarda? Minimalizm? Ambient? Jazz? The Necks, obchodzący w zeszłym roku 30-lecie istnienia, jest zjawiskiem jedynym w swoim rodzaju.

Koncert kultowego trio z Australii jest co prawda od dawna wyprzedany, ale mamy dla was dwie dobre wiadomości. Uruchomiona zostanie sprzedaż dodatkowej puli biletów. Będą to dostawione krzesła, w cenie 40 złotych za miejsce. Sprzedaż wyłącznie w dniu koncertu, 23 marca, od godz. 19:00, w kasach Studia Koncertowego Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego przy ulicy J.Kaczmarskiego 59.

!!!Uwaga Konkurs!!!

Mamy dla Was do wygrania jedno dwuosobowe zaproszenie na jutrzejszy koncert. Żeby o nie powalczyć, piszcie w komentarzach pod tym artykułem, co czujecie, słuchając The Necks. Wygrywa najbardziej kreatywna odpowiedź. Wyniki jutro o 15.

TU I TERAZ