Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Konto premium na Pornhubie za darmo we Włoszech. To odpowiedź platformy na sytuację związaną z koronawirusem

Akcja ma poprawić nastroje w najbardziej dotkniętym epidemią europejskim państwie i sprawić, że Włosi nie będą opuszczać domów. Ani się w nich nudzić.
.get_the_title().

Z Włoch wciąż napływają złe wieści. Według danych z 12 marca, z powodu koronawirusa śmierć poniosło 820 osób, a ponad 12 tys. uważa się za zakażone. Państwo zostało uznane za czerwoną strefę, a władze zaostrzyły działania, które mają zminimalizować możliwość dalszego rozprzestrzenianie się wirusa. Zamknięto restauracje, uczelnie czy salony usługowe. Do 25 marca Włosi mają pozostawać w domach. Do pracy mogą podróżować tylko osoby posiadające specjalny certyfikat. Po kraju można poruszać się jedynie z ważnych powodów zawodowych, rodzinnych i zdrowotnych.

Miliony osób praktycznie wcale nie opuszczają swoich mieszkań. Pornhub nie pozostaje obojętny na ich los. Mieszkańcom Włoch proponuje korzystanie z konta premium całkowicie za darmo.

Ta platforma streamingowa nie może liczyć na tak powszechną darmową promocję, jaką ma Netflix czy HBO Go, za sprawą list filmów i seriali wartych obejrzenia w czasie kwarantanny, które ostatnimi czasy zalewają internet. Ma jednak swoich wiernych fanów – a teraz też okazję zdobycia nowych. Być może Włosi, którzy przez cały miesiąc mogą korzystać z konta premium za darmo i to bez konieczności podpinania do niego karty, zostaną z platformą na dłużej – już odpłatanie.

Pakiet premium na Pornub to tysiące pełnej długości filmów HD, bez reklam. Ponadto niektóre z nich wykorzystują technologię VR.

WashYourLyrics.com

To jednak nie wszystko – Pornhub zapowiedział również, że swój marcowy przychód wygenerowany na platformie Modelhub przekaże włoskim szpitalom.

Modelhub to zintegrowana z kontami Pornhub strona, która pozwala indywidualnym twórcom sprzedawać tworzony content: filmy, zdjęcia i produkty merchendisingowe. Pornhub nie po raz pierwszy udowodnił, że trzyma rękę na pulsie i mimo tematyki swojej działalności, która teoretycznie może nieco ograniczać skalę jego działań marketingowych, potrafi się z nimi przebić. W sierpniu zeszłego roku zrobiło się o nim głośno dzięki filmowi, który miał pomóc w walce z zanieczyszczeniem oceanów.

Nie wiemy, czy platforma w swoich dalszych działaniach marketingowych uwzględnia też widzów z Polski. Dodamy więc jeszcze, że póki co konto premium na Pornhubie dostępne jest dla wszystkich nowych użytkowników przez tydzień za darmo.

Zdjęcie główne: Pornhub
Tekst: KD

TU I TERAZ