Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Krakowski klub wyróżniony przez portal Mixmag i światowych DJ-ów

Mixmag z pomocą światowych DJ-ów przygotował listę klubów, które są mało znane, ale warto je odwiedzić. Wśród wyróżnionych znalazła się Szpitalna 1 z Krakowa.
.get_the_title().

W rankingu znalazły się nowe „gorące” miejscówki z takich miast jak Londyn, Tokio czy Manchester. Poproszeni o opinie DJ-e wskazali także mniej oczywiste lokalizacje – Kijów czy Budapeszt. Kraków i Szpitalną 1 wybrała Violet, która gościła w stolicy Małopolski w 2017 roku przy okazji cyklu imprez We Are Radar.

Szpitalna 1 w jej odczuciu wyróżniała się niesamowitą atmosferą i idealnym nagłośnieniem.

Pomieszczenie, w którym grałam było jak tunel, jak rave’owa jaskinia. Miałam wręcz dreszcze. […] Tłum był bardzo otwarty i entuzjastyczny, współtworzył ze mną seta. Co ważne, klub organizuje także imprezy queer, a nad barem wisi flaga LGBT – uzasadniała swój wybór Violet. Szpitalna 1 to jeden z najsilniejszych punktów na klubowej mapie Polski. Od początku działalności starannie dobiera zapraszanych artystów. Kluczem do ich wyboru nie jest sława ani pozycja w rankingach, a jakość granej przez nich muzyki. W Krakowie mieli okazje grać tacy producenci jak Kris Baha czy Anthony Rother. W ogłoszonych niedawno planach znaleźć można zapowiedzi imprez z Errorsmith czy Octo Octa.

Jakie jeszcze kluby rekomenduje Mixmag? Sprawdźcie tutaj.

Źródło: Mixmag
fot. FB Szpitalna 1

TU I TERAZ