Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Kuba Wojewódzki łączy siły z Rémy Martin. Efektem jest podcast „Sztuka łączenia”

Gośćmi pierwszego odcinka była Anna Mucha i Andrzej Grabowski. Okazało się, że łączy ich więcej, niż można przypuszczać!
.get_the_title().

Kuby Wojewódzkiego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Od kiedy na początku lat dwutysięcznych pojawił się w roli jurora w programie „Idol”, stał się z miejsca częścią pejzażu telewizyjnego.

Teraz przenosi się na YouTube, by tam zrobić to, co robi najlepiej – czyli prowadzić rozmowy ze sławnymi gośćmi.

Wojewódzki to w tym kontekście właściwy człowiek na właściwym miejscu – w końcu swój autorski talk show prowadził w telewizji przez szereg lat, więc zna się na tym jak mało kto. Tym razem połączył siły z marką Rémy Martin, a efektem jest podcast „Sztuka łączenia”. Nazwa nawiązuje do filozofii marki i do nieoczywistych połączeń, których w tej produkcji nie brakuje. Po pierwsze: goście zostali dobrani w zupełnie zaskakujące pary. Po drugie: w rozmowie swobodnie przeplatają się zarówno sukcesy, jak i porażki – te zawodowe i te życiowe. A po trzecie: wszystkiemu towarzyszą intrygujące drinki z koniakiem Rémy Martin. W pierwszym odcinku był to nowoczesny 
i prosty koktajlu Rémy Ginger. Aby go przygotować, wystarczy połączyć Rémy Martin VSOP z ginger ale 
i kawałkiem limonki. Koniak Rémy Martin zaskakuje w nieoczywistych połączeniach smakowych, tak jak nowy program otwiera się na łączenie różnorodnych osobowości, czego efektem są intrygujące rozmowy. To synonim otwartości: na różne światy, ludzi, ich podglądy, pasje, biografie, smaki.

Gośćmi pierwszego odcinka „Sztuki łączenia” byli Anna Mucha i Andrzej Grabowski. Na pozór łączy ich jedynie to, że oboje są aktorami. Nigdy jednak nie spotkali się na planie żadnej produkcji – w „Tańcu z gwiazdami” się minęli i choć każde z nich wystąpiło u Patryka Vegi, były to zupełnie inne filmy. Okazuje się jednak, że jest wiele tematów, o których mogą porozmawiać – zwłaszcza gdy towarzyszy im osoba tak biegła w prowadzeniu dyskusji jak Kuba Wojewódzki, drinki z Rémy Martin i niezobowiązująca atmosfera.

Czego więc dowiedzą się widzowie „Sztuki łączenia”? Najciekawsze niewątpliwie jest to, że choć i Anna Mucha, i Andrzej Grabowski… wcale nie planowali zostać aktorami.

Ona chciała się zająć czymś bardziej praktycznym, dlatego też wybrała niezwiązane z aktorstwem studia, a on zdawał na Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie, bo oczarowali go studiujący tam ludzie. W obu przypadkach efektem jest wiele lat w branży filmowej. I nie zawsze spodziewane role. Dlatego też w „Sztuce łączenia” Andrzej Grabowski ustosunkowuje się do stwierdzenia, że jest „aktorem klasy A, grającym w filmach kategorii B” i do swojej wieloletniej przygody ze „Światem według Kiepskich”, a Anna Mucha opowiada o tym, dlaczego lubi grać w komediach i za co polubiła zawód aktorki.

To oczywiście nie wszystko, o czym mówią Anna Mucha i Andrzej Grabowski podczas tej godzinnej rozmowy, ale aby dowiedzieć się więcej, będziecie musieli obejrzeć ten podcast. To pierwszy odcinek „Sztuki łączenia”, podcast zapowiada się jednak naprawdę interesująco, zwłaszcza że wśród gości znajdą się osoby z szeroko pojętego świata kultury i sztuki.

Już 3 września na YouTubie pojawi się kolejny odcinek. Jego gośćmi będą piosenkarka Natalia Szroeder oraz komik Łukasz Lotek Lodkowski.

Nie zabraknie też oczywiście Rémy Martin!

TU I TERAZ