Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Kuba Wojewódzki łączy siły z Rémy Martin. Nowy podcast „Sztuka łączenia”

Gośćmi drugiego odcinka była Natalia Szroeder i Lotek. Okazało się, że łączy ich więcej, niż można przypuszczać!
.get_the_title().

Kuby Wojewódzkiego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Od kiedy na początku lat dwutysięcznych pojawił się w roli jurora w programie „Idol”, stał się z miejsca częścią pejzażu telewizyjnego.

Teraz przenosi się na YouTube, by tam zrobić to, co robi najlepiej – czyli prowadzić rozmowy ze znanymi gośćmi.

Wojewódzki to w tym kontekście właściwy człowiek na właściwym miejscu – w końcu swój autorski talk show prowadził w telewizji przez szereg lat, więc zna się na tym jak mało kto. Tym razem połączył siły z marką Rémy Martin, a efektem jest podcast „Sztuka łączenia”. Nazwa nawiązuje do filozofii marki i do nieoczywistych połączeń, których w tej produkcji nie brakuje. Po pierwsze: goście zostali dobrani w zupełnie zaskakujące pary. Po drugie: w rozmowie swobodnie przeplatają się zarówno sukcesy, jak i porażki – te zawodowe i te życiowe. A po trzecie: wszystkiemu towarzyszą intrygujące drinki z koniakiem Rémy Martin. Tym razem był to Rémy Lime. Aby go przygotować wystarczy połączyć Rémy Martin VSOP z napojem typu 7 Up lub Sprite i kawałkiem pomarańczy.

Do drugiego odcinka cyklu podcastów „Sztuka Łączenia” Rémy Martin Kuba Wojewódzki zaprosił kolejny duet kontrastowych osobowości.

Tym razem gośćmi programu byli: eteryczna Natalia Szroeder i twórca żartów dla osób o mocnych nerwach – Łukasz Lotek Lodkowski. Co ich łączy?

Choć wydają się być skrajnie różni to artystyczna wrażliwość drzemie 
w każdym z nich. To kolejna para, która pierwszy raz publicznie usiadła razem na kanapie. Jakie granice tym razem przekroczył Lotek? Czy wrażliwa na co dzień Natalia Szroeder ma swój „dark side”?

Cykl podcastów „Sztuka Łączenia” Rémy Martin publikowany jest na dedykowanym kanale YouTube „Sztuka Łączenia”. Gośćmi Kuby Wojewódzkiego są postaci ze świata kultury i sztuki, odkrywające swoją nieznaną dotychczas stronę.

Na kanale dostępne są już trzy odcinki z udziałem: Anny Muchy i Andrzeja Grabowskiego, Natalii Szroeder i Łukasza Lotka Lodkowskiego, a także Mai Ostaszewskiej i Rafała Masnego. Wielkimi krokami zbliża się premiera wywiadu z aktorką Agnieszką Dygant i raperem Ten Typ Mes.

źródło: materiały prasowe

 

TU I TERAZ