Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Lipiec w Browarach Warszawskich zapowiada się świetnie! Sprawdźcie, jakie czekają na was atrakcje

Wpadajcie już w ten weekend – będzie się działo!

Browary Warszawskie, które mieszczą się na Woli, na nowo otworzyły swe podwoje w ubiegłym roku i już na dobre wpisały się w krajobraz stolicy. To miejsce, w którym historia łączy się z nowoczesnością – jego początki sięgają bowiem lat 40. XIX wieku, kiedy faktycznie mieścił się tu browar, a dziś jest ono jednym z ciekawszych i najbardziej spektakularnych przykładów stołecznych rewitalizacji.

Do tego tętni życiem! Wewnątrz mieszczą się kawiarnie, które uraczą was pysznymi deserami i znakomicie zaparzoną kawą, restauracje, w których odbędziecie podróż dookoła świata, racząc się wyjątkowym drinkiem, a także delikatesy czy wine bary.

A to jeszcze nie wszystko, bo na lipiec i sierpień Browary Warszawskie przygotowały dla was multum atrakcji, dzięki którym lato w mieście nie będzie się kojarzyć z nudą.

Lato to czas na koncerty pod chmurką.


Po pierwsze: letnia scena

Nieodłącznym elementem lata są koncerty pod chmurką. Muzyka na świeżym powietrzu brzmi po prostu jakoś inaczej niż w ciemnym, zatłoczonym klubie. Browary Warszawskie świetnie o tym wiedzą, dlatego przygotowały bogaty program wakacyjny z muzyką na żywo. Harmonogram wydarzeń sceny letniej na lipiec jest przebogaty – wydarzenia muzyczne w Browarach Warszawskich odbywać się bowiem będą niemal każdego wieczora. Więc oczywiście sprawdzajcie program, ale nawet jeśli tego nie zrobicie, to prawdopodobieństwo, że traficie na jakiś event i tak jest gigantyczne.

Wtorkowe, czwartkowe i niedzielne wieczory będą w Browarach Warszawskich przebiegać pod znakiem relaksu. Dlatego też repertuar, który przygotowali organizatorzy, to delikatne, łagodne akustyczne dźwięki, dzięki którym w pełni zanurzycie się w ciepły lipcowy wieczór. Wystąpi Leski, który sprawi, że rozsmakujecie się w dream-popie, improwizujące Maki Trio, skrzypek Tomasz Mreńca, wiolonczeliści z Cello Brothers czy Ronja x Wrona.

W piątkowe i sobotnie wieczory nastawcie się na coś ekstra. Będzie trochę rapu, o który zatroszczą się Bisz & Radex, a także fuzja hip-hopu z jazzem od Tropical Soldiers in Paradise. Wystąpi także Tęskno, Jann, Jagoda Kret oraz Hela.

Szczegółowy rozkład jazdy znajdziecie w wydarzeniu na Facebooku. Wszystkie wydarzenia spod szyldu sceny letniej są oczywiście darmowe. I pamiętajcie, że zawsze startują o 20:00!

Banner Image
Joga, kino letnie, planszówki, warsztaty...

Po drugie: jeszcze więcej atrakcji

Ale lato w Browarach Warszawskich nie kończy się na koncertach – zaledwie się na nich zaczyna! Najbliższy miesiąc w tym wyjątkowym zakątku Woli wypakowany będzie bowiem po brzegi najróżniejszymi atrakcjami. Każdy piątek rozpocznie się tu od Warm Up Party, gdzie od 18:00 do 22:00 będziecie mogli rozluźnić się po ciężkim tygodniu – z pomocą DJ-a oczywiście. W środy z kolei w Browarach Warszawskich zacumuje Resort Komedii, dzięki któremu z pewnością nieraz wybuchniecie śmiechem.

Lato w mieście to nie tylko plenerowe koncerty, ale i pokazy filmów pod chmurką, w harmonogramie Browarów Warszawskich nie mogło więc zabraknąć kina letniego. Przygotujcie się na niezłe hity! Niedziela to czas kina oskarowego: zobaczycie między innymi musicalowy 'La La Land’ z Emmą Stone i Ryanem Goslingiem, 'Green Book’, wyróżniony w 2018 roku statuetkami dla najlepszego filmu i najlepszego scenariusza oryginalnego, czy 'Sound of Metal’ z fenomenalną rolą Riza Ahmeda. Z kolei środa to dzień na kino, w którym dużo się dzieje. W programie 'Transformers: Ostatni Rycerz’, 'Lucy’ czy 'Legion Samobójców’. Start wszystkich projekcji o 21:30.

Weekendowe dni też oczywiście będą pełne wydarzeń. Będziecie mogli wziąć udział w warsztatach z upcyklingu, podczas których dowiecie się, jak przerabiać rzeczy, by być bardziej eko. Do tego joga, która wpłynie pozytywnie na wasze ciało i umysł. Na cyklistów będzie czekać serwis rowerowy, a gry planszowe – na miłośników emocjonujących rozgrywek.

Szczegółowy rozkład jazdy znajdziecie tutaj.

Zdjęcia: Browary Warszawskie

Banner Image
Banner Image
Banner Image

TU I TERAZ