Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Na platformie Marvel Unlimited znajdziecie 25 tys. komiksów. Do końca roku możecie testować ją za darmo

Komiksy Marvela mogą się okazać dobrym rozwiązaniem na długie, jesienne wieczory.
.get_the_title().

Wraz z przyjściem jesieni dni robią się coraz krótsze, a pogoda coraz gorsza, co nastraja nas do spędzania wieczorów w domu. Mogą nam w tym towarzyszyć seriale, których w ofercie platform streamingowych nie brakuje, książki, także te ściągane w postaci e-booków, a także komiksy. Platforma Marvel Unlimited gromadzi właśnie te ostatnie.

W jej ofercie znajduje się aż 25 tys. komiksów w języku angielskim.

Wśród nich oczywiście najbardziej znane perełki z katalogu Marvela, a więc historie o Kapitanie Ameryka, Iron Manie, Spider-Manie, Hulku, Punisherze, Daredevilu, Fantastycznej Czwórce czy X-Menach.

Platforma dostępna jest na Androida i iOS. Za miesięczną subskrypcję trzeba było dotychczas zapłacić 9,99 dol., czyli niemal 40 zł. Teraz można ją jednak przetestować za darmo.

Wpisując kod TARGETMU2019, otrzymacie bezpłatny dostęp do Marvel Unlimited do końca roku.

Dzięki temu będziecie mogli przeczytać tyle komiksów, ile będziecie chcieli. O ile oczywiście nie jesteście przywiązani do formy drukowanej – ale nawet wtedy warto się przekonać, czy oferta Marvel Unlimited jest dla was. Przy rejestracji należy jednak podać numer karty kredytowej, a więc pamiętajcie o tym, aby wyłączyć automatyczne odnawianie subskrypcji po upływie darmowego okresu. Oczywiście, o ile nie chcecie spędzić całej zimy na lekturze komiksów Marvela.

Tekst: NS

TU I TERAZ