Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Masz ubrania, których już nie potrzebujesz? Przynieś je w niedzielę na Lumpeks nad Wisłą

Fala – Pawilon nad Wisłą organizuje pierwszą edycję Lumpeksu nad Wisłą. Udział w wydarzeniu jest darmowy.
.get_the_title().

Lockdown był dla wielu z nas czasem gruntownych porządków. Jeśli więc przejrzeliście zawartość swojej szafy, spojrzeliście na nią krytycznie i doszliście do wniosku, że jest w niej wiele rzeczy, których z całą pewnością nie założycie – udajcie się w przyszłą niedzielę do Fali – Pawilonu nad Wisłą. Zwłaszcza jeśli są to rzeczy, które mogłyby się przydać komuś innemu.

W najbliższą niedzielę (19 lipca) Fala organizuję pierwszą edycję Lumpeksu nad Wisłą.

W ramach tego wydarzenia będziecie mogli sprzedawać lub wymieniać nie tylko ubrania, ale też gadżety, książki i inne drobiazgi.

źródło zdjęcia: fala – pawilon nad wisłą

Pierwsza edycja Lumpeksu nad Wisłą trwać będzie od 12:00 do 17:00. Wystawienie się ze swoim kramem jest darmowe, wcześniej jednak trzeba napisać maila do organizatorów, aby się zarejestrować – szczegółowe informacje znajdziecie tutaj.

Na barze znajdzie się też puszka, do której zbierane będą środki na pomagającą uchodźcom fundację Chlebem i Solą – zachęcamy do dołożenia się!

Warto wziąć udział w tym wydarzeniu. Tylko pamiętajcie o zasadach bezpieczeństwa – maseczkach i zachowywaniu odpowiedniego dystansu.

Zdjęcie główne: Becca McHaffie/Unsplash
Tekst: NS

TU I TERAZ