Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Masz zbędne słoiki? Nabo Cafe i Little Chef zbierają je dla potrzebujących!

W trudnej sytuacji, w której się znaleźliśmy, nie możemy zapominać o innych. Zalegają wam w domu przykurzone słoiki? To super, macie okazję zrobić coś dobrego!
.get_the_title().

Mamy nadzieję, że pamiętacie, by w najbliższym czasie maksymalnie ograniczyć zbędne wyjścia z domu, zaszyć się pod kocem, chuchać i dmuchać na siebie i swoich najbliższych.

Jeżeli jednak nosi was koszmarnie i po prostu musicie odetchnąć świeżym powietrzem, to wykorzystajcie tę potrzebę najlepiej jak się da, przynosząc do Nabo Cafe na warszawską Sadybę puste słoiki o pojemności 0,5l i 1l.

Zebrane opakowania przekazane będą szkole gotowania Little Chef, która przygotowuje zupy dla osób starszych i samotnych. Dzięki tej inicjatywie seniorzy i inni potrzebujący będą mieli zapewniony ciepły posiłek, bez narażania swojego zdrowia.

Jeśli znacie kogoś, kto mieszka na Sadybie i może teraz potrzebować takiej pomocy – odezwijcie się do Nabo i podajcie namiary, a dostarczą zupę komu trzeba.

Nie macie już żadnych słoików, ale wciąż chcecie pomóc? Little Chef zbiera w ramach zrzutki pod tym adresem na zakup produktów na zupy i utrzymanie lokalu, w którym gotują.

Źródło: fanpage Little Chef

Słoiki można oddawać nie tylko w godzinach otwarcia restauracji. Skrzynka, w której należy je zostawić, jest wystawiona przed lokalem cały czas. Możecie więc wpaść na ul. Zakręt 8, kiedy tylko wam wygodnie – najlepiej omijając godziny szczytu. Jeżeli jednak bardziej wam po drodze na Góry Mokotów, opakowania zawieźcie prosto do Little Chef na Rejtana 15. Zróbcie zatem przegląd kuchennych szafek i piwnicznych półek. Wolne miejsce przyda się wam z pewnością na gromadzone zapasy puszek fasoli czy ryżu, a słoiki spełnią w waszym imieniu dobry uczynek.

Tekst: KG

TU I TERAZ