Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Miley Cyrus wystąpi w nowym sezonie „Black Mirror”

O piątym sezonie „Black Mirror” wciąż wiadomo niewiele, ale znamy już kilka szczegółów.
.get_the_title().

Nadchodzący sezon „Black Mirror” w dalszym ciągu stanowi pilnie strzeżoną tajemnicę. Choć ostatnio donosiliśmy, że jeden nowy odcinek może się pojawić na Netflixie jeszcze w grudniu, wiadomość w dalszym ciągu nie została potwierdzona. Znana jest jednak garść szczegółów dotycząca nakręconego w marcu piątego sezonu.

Po pierwsze, wiadomo już, że w jednym z odcinków zagra Miley Cyrus.

Plotki na ten temat pojawiały się już od jakiegoś czasu, jednak teraz te informację potwierdziła sama piosenkarka i dodała, że choć zwykle podchodzi krytycznie do efektów swojej pracy, to tym razem jest zadowolona.

Wspominaliśmy już o tym, że jeden z odcinków serialu może być interaktywny, więc decyzję o przebiegu wydarzeń będą mogli podjąć sami widzowie.

Wiadomo też, że jeden ze scenariuszy nie został zrealizowany, bo zasadzał się na podobnym pomyśle, co niedawno wypuszczony przez Netflix serial „Maniac”.

„Maniac” jest bardzo podobny do tego, co chciałem zrobić. Nie widziałem tego, ale wiem, że chodzi o terapię przez VR i to jest to, co chcieliśmy zrobić. Dotknęliśmy tego tematu już w „San Junipero” – powiedział w jednym z wywiadów twórca „Black Mirror”, Charlie Brooker. To nie jedyny pomysł, z którego Brooker zrezygnował – jeden z nich został odłożony na później, bo jest… zbyt straszny. – Jeszcze próbuję zrozumieć, jak do tego podejść, ponieważ to jest tak przerażające – mówi twórca „Black Mirror”.

TU I TERAZ