Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Motorola powiększyła rodzinę. Seria edge 20 ma wszystko, czego potrzebujesz od smartfonu

‘Lepiej żyło się na Motorolach’ – rapował Taco Hemingway na płycie 'Café Belga'. Od czasów świetności telefonów z klapką tej marki minęło niemal 20 lat, a technologia poszła mocno do przodu. Jako pionier Motorola wyznaczała trendy, a dziś wprowadza na rynek smartfony, które pod każdym względem sprostają wymogom świata, w którym zaciera się granica między rzeczywistością fizyczną a przestrzenią wirtualną.
.get_the_title().

Każdy z nas prowadzi dzisiaj podwójne życie, choć nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę. Z jednej strony egzystujemy w świecie rzeczywistym, a z drugiej tworzymy siebie według własnej wizji w mediach społecznościowych. Narzędziem, które łączy oba te światy, jest smartfon.

Nowe modele motorola edge 20 pro, edge 20 i edge 20 lite pomogą użytkownikom popisać się kreatywnością.

Użytkownicy tych inteligentnych urządzeń mają coraz więcej wymagań, a producenci dają z siebie wszystko, by im sprostać. Wciąż można jednak wymienić kilka czynników, które pełnią w smartfonach najważniejsze funkcje. Zaawansowany system aparatów fotograficznych, niesamowity wyświetlacz, ultraszybki procesor, fenomenalna żywotności baterii i szybkości transmisji nowej generacji 5G w przystępnej cenie to z pewnością cechy, które przyciągają uwagę klientów. Tym właśnie wyróżniają się modele motorola edge 20 pro, edge 20 i edge 20 lite.

Misją Motoroli zawsze było upowszechnianie najnowocześniejszych technologii i przełomowych innowacji, aby pomagać użytkownikom w codziennym życiu.

Ta misja i orientacja na użytkowników w projektowaniu smartfonów ukształtowały nową rodzinę motorola edge 20. Firma dostrzegła, że w ostatnich latach nasze życie uległo znacznym zmianom i mamy inne priorytety, a więc producent ewoluuje wraz z nami. Najnowsza rodzina produktów motorola edge jest przeznaczona dla zupełnie nowej grupy myślicieli, innowatorów i autorów zmian.

Nowa rodzina motorola edge 20 przekracza możliwości poprzedniej generacji w niemal każdej kategorii.

Urządzenia te mają potężniejsze procesory i aparaty główne z większą liczbą pikseli, a pierwszy w przypadku marki Motorola zoom peryskopowy przybliża do obiektu nawet 50 razy. Wyróżniają się także większą częstotliwością odświeżania, szybszym ładowaniem baterii i rozbudowanymi funkcjami na platformie Ready For. Te niesamowite funkcje są dostępne w bardziej przystępnych cenach, aby więcej użytkowników mogło popisać się kreatywnością.

motorola edge 20 pro

Jednym ze sposobów na wyrażanie siebie jest dzisiaj zamieszczanie zdjęć i filmów w mediach społecznościowych. Motorola edge 20 pro ma nowy aparat główny o rozdzielczości 108 MP z matrycą o formacie optycznym 1/1,5”. Technologia Ultra Pixel łączy w grupy 9 pikseli w jeden wielki ultrapiksel, co zwiększa czułość na światło i skutkuje lepszą wydajnością przy słabym oświetleniu. Ultraszerokokątny obiektyw z wbudowaną funkcją Macro Vision pomaga uchwycić więcej, z większą szczegółowością i bez względu na to, jak daleko lub jak blisko znajduje się fotografowany obiekt. Dodatkowo pozwala on ująć 4 razy więcej scenerii, dzięki czemu widać więcej otoczenia i można zmieścić wszystkich w kadrze. Macro Vision umożliwia 5-krotne zbliżenie do obiektu – nawet na 3 cm – w celu robienia zdjęć potraw, dzieł sztuki i rzemiosła czy przyrody.

Motorola edge 20 pro została wyposażona w pierwszy w peryskopowy teleobiektyw, który załamuje światło pod kątem 90 stopni, zapewniając doskonałą wyrazistość z 5-krotnie większej odległości. W aparacie wprowadzono również funkcję Superzoom 50x umożliwiającą rejestrowanie szczegółów z dużych odległości. Edge 20 pro wyróżnia się też funkcjami wideo – jako pierwszy smartfon motoroli nagrywa w rozdzielczości 8K.

Wszystkie zarejestrowane widoki będą wyświetlane na 6,7-calowym wyświetlaczu Max Vision z technologią OLED, który prezentuje obraz o krystalicznej wyrazistości, co sprawdzi się również podczas oglądania seriali i filmów. Charakteryzuje go również przodująca w branży częstotliwość odświeżania 144 Hz.

Motorola także w kwestii specyfikacji pokazała, że nowy flagowiec to jej oczko w głowie. Edge 20 pro obsługuje technologię 5G i łączności nowej generacji Wi-Fi 6. Całą potrzebną moc zapewnia ultraszybki procesor Qualcomm® Snapdragon™ 870. Wbudowana pamięć masowa o pojemności 256 GB oferuje mnóstwo miejsca na zdjęcia, filmy, gry i muzykę. Z kolei 12 GB pamięci operacyjnej zapewnia gotowość aplikacji i informacji w tle, dzięki czemu wszystko działa płynnie.

motorola edge 20

Nowa motorola edge 20 to jeden z najsmuklejszych smartfonów 5G na rynku. Ma zaledwie 6,99 mm grubości i doskonale spełnia oczekiwania użytkowników, którzy cenią sobie nowoczesny design. Model ten ma taką samą, niesamowitą matrycę główną 108 MP oraz obiektyw ultraszerokokątny i makro jak motorola edge 20 pro, a ponadto teleobiektyw Super Zoom 30x do robienia znakomitych zdjęć. W tym modelu również zastosowano 6,7-calowy ekran.

Urządzenie zostało wyposażone w procesor Qualcomm® Snapdragon™ 778G, który obsługuje łączność Wi-Fi 6 i jest przeznaczony specjalnie do telefonów 5G oraz fantastycznych funkcji oferowanych przez smartfony motoroli. Egde 20 ma wbudowaną pamięć masową o pojemności 128 GB oraz 8 GB pamięci operacyjnej.

motorola edge 20 lite

Ostatni smartfon z nowej rodziny Motoroli ma wszystko, co najlepsze z powyższych urządzeń, a jego cena jest wyjątkowo przystępna. Motorola edge 20 lite oferuje szybkość 5G, zaawansowany system aparatów z główną matrycą 108 MP oraz ultraszerokokątnym obiektywem. Rozrywka dostarcza lepszych wrażeń dzięki imponującemu wyświetlaczowi OLED o przekątnej 6,7”, który znajdziemy także w pozostałych urządzeniach z serii motorola edge 20.

Dostępność i ceny:
Motorola edge 20 pro jest dostępna w dwóch kolorach: granatowym i niebieskim w rekomendowanej cenie detalicznej 3299 zł.
Motorola edge 20 w dwóch kolorach: czarna perła oraz biała perła w rekomendowanej cenie detalicznej 2299 zł.
Motorola edge 20 lite w dwóch kolorach: grafitowym i zielonym w rekomendowanej cenie detalicznej 1699 zł.

TU I TERAZ