Motorola powiększyła rodzinę. Seria edge 20 ma wszystko, czego potrzebujesz od smartfonu

‘Lepiej żyło się na Motorolach’ – rapował Taco Hemingway na płycie 'Café Belga'. Od czasów świetności telefonów z klapką tej marki minęło niemal 20 lat, a technologia poszła mocno do przodu. Jako pionier Motorola wyznaczała trendy, a dziś wprowadza na rynek smartfony, które pod każdym względem sprostają wymogom świata, w którym zaciera się granica między rzeczywistością fizyczną a przestrzenią wirtualną.
.get_the_title().

Każdy z nas prowadzi dzisiaj podwójne życie, choć nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę. Z jednej strony egzystujemy w świecie rzeczywistym, a z drugiej tworzymy siebie według własnej wizji w mediach społecznościowych. Narzędziem, które łączy oba te światy, jest smartfon.

Nowe modele motorola edge 20 pro, edge 20 i edge 20 lite pomogą użytkownikom popisać się kreatywnością.

Użytkownicy tych inteligentnych urządzeń mają coraz więcej wymagań, a producenci dają z siebie wszystko, by im sprostać. Wciąż można jednak wymienić kilka czynników, które pełnią w smartfonach najważniejsze funkcje. Zaawansowany system aparatów fotograficznych, niesamowity wyświetlacz, ultraszybki procesor, fenomenalna żywotności baterii i szybkości transmisji nowej generacji 5G w przystępnej cenie to z pewnością cechy, które przyciągają uwagę klientów. Tym właśnie wyróżniają się modele motorola edge 20 pro, edge 20 i edge 20 lite.

Misją Motoroli zawsze było upowszechnianie najnowocześniejszych technologii i przełomowych innowacji, aby pomagać użytkownikom w codziennym życiu.

Ta misja i orientacja na użytkowników w projektowaniu smartfonów ukształtowały nową rodzinę motorola edge 20. Firma dostrzegła, że w ostatnich latach nasze życie uległo znacznym zmianom i mamy inne priorytety, a więc producent ewoluuje wraz z nami. Najnowsza rodzina produktów motorola edge jest przeznaczona dla zupełnie nowej grupy myślicieli, innowatorów i autorów zmian.

Nowa rodzina motorola edge 20 przekracza możliwości poprzedniej generacji w niemal każdej kategorii.

Urządzenia te mają potężniejsze procesory i aparaty główne z większą liczbą pikseli, a pierwszy w przypadku marki Motorola zoom peryskopowy przybliża do obiektu nawet 50 razy. Wyróżniają się także większą częstotliwością odświeżania, szybszym ładowaniem baterii i rozbudowanymi funkcjami na platformie Ready For. Te niesamowite funkcje są dostępne w bardziej przystępnych cenach, aby więcej użytkowników mogło popisać się kreatywnością.

motorola edge 20 pro

Jednym ze sposobów na wyrażanie siebie jest dzisiaj zamieszczanie zdjęć i filmów w mediach społecznościowych. Motorola edge 20 pro ma nowy aparat główny o rozdzielczości 108 MP z matrycą o formacie optycznym 1/1,5”. Technologia Ultra Pixel łączy w grupy 9 pikseli w jeden wielki ultrapiksel, co zwiększa czułość na światło i skutkuje lepszą wydajnością przy słabym oświetleniu. Ultraszerokokątny obiektyw z wbudowaną funkcją Macro Vision pomaga uchwycić więcej, z większą szczegółowością i bez względu na to, jak daleko lub jak blisko znajduje się fotografowany obiekt. Dodatkowo pozwala on ująć 4 razy więcej scenerii, dzięki czemu widać więcej otoczenia i można zmieścić wszystkich w kadrze. Macro Vision umożliwia 5-krotne zbliżenie do obiektu – nawet na 3 cm – w celu robienia zdjęć potraw, dzieł sztuki i rzemiosła czy przyrody.

Motorola edge 20 pro została wyposażona w pierwszy w peryskopowy teleobiektyw, który załamuje światło pod kątem 90 stopni, zapewniając doskonałą wyrazistość z 5-krotnie większej odległości. W aparacie wprowadzono również funkcję Superzoom 50x umożliwiającą rejestrowanie szczegółów z dużych odległości. Edge 20 pro wyróżnia się też funkcjami wideo – jako pierwszy smartfon motoroli nagrywa w rozdzielczości 8K.

Wszystkie zarejestrowane widoki będą wyświetlane na 6,7-calowym wyświetlaczu Max Vision z technologią OLED, który prezentuje obraz o krystalicznej wyrazistości, co sprawdzi się również podczas oglądania seriali i filmów. Charakteryzuje go również przodująca w branży częstotliwość odświeżania 144 Hz.

Motorola także w kwestii specyfikacji pokazała, że nowy flagowiec to jej oczko w głowie. Edge 20 pro obsługuje technologię 5G i łączności nowej generacji Wi-Fi 6. Całą potrzebną moc zapewnia ultraszybki procesor Qualcomm® Snapdragon™ 870. Wbudowana pamięć masowa o pojemności 256 GB oferuje mnóstwo miejsca na zdjęcia, filmy, gry i muzykę. Z kolei 12 GB pamięci operacyjnej zapewnia gotowość aplikacji i informacji w tle, dzięki czemu wszystko działa płynnie.

motorola edge 20

Nowa motorola edge 20 to jeden z najsmuklejszych smartfonów 5G na rynku. Ma zaledwie 6,99 mm grubości i doskonale spełnia oczekiwania użytkowników, którzy cenią sobie nowoczesny design. Model ten ma taką samą, niesamowitą matrycę główną 108 MP oraz obiektyw ultraszerokokątny i makro jak motorola edge 20 pro, a ponadto teleobiektyw Super Zoom 30x do robienia znakomitych zdjęć. W tym modelu również zastosowano 6,7-calowy ekran.

Urządzenie zostało wyposażone w procesor Qualcomm® Snapdragon™ 778G, który obsługuje łączność Wi-Fi 6 i jest przeznaczony specjalnie do telefonów 5G oraz fantastycznych funkcji oferowanych przez smartfony motoroli. Egde 20 ma wbudowaną pamięć masową o pojemności 128 GB oraz 8 GB pamięci operacyjnej.

motorola edge 20 lite

Ostatni smartfon z nowej rodziny Motoroli ma wszystko, co najlepsze z powyższych urządzeń, a jego cena jest wyjątkowo przystępna. Motorola edge 20 lite oferuje szybkość 5G, zaawansowany system aparatów z główną matrycą 108 MP oraz ultraszerokokątnym obiektywem. Rozrywka dostarcza lepszych wrażeń dzięki imponującemu wyświetlaczowi OLED o przekątnej 6,7”, który znajdziemy także w pozostałych urządzeniach z serii motorola edge 20.

Dostępność i ceny:
Motorola edge 20 pro jest dostępna w dwóch kolorach: granatowym i niebieskim w rekomendowanej cenie detalicznej 3299 zł.
Motorola edge 20 w dwóch kolorach: czarna perła oraz biała perła w rekomendowanej cenie detalicznej 2299 zł.
Motorola edge 20 lite w dwóch kolorach: grafitowym i zielonym w rekomendowanej cenie detalicznej 1699 zł.

TU I TERAZ