Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Na jakich festiwalach muzycznych najczęściej uprawia się seks? Oto wyniki badań [KONKURS]

Na których festiwalach muzycznych uczestnicy najczęściej uprawiają seks? Przy jakiej muzyce? Wolą namiot czy samochód? Zobaczcie sami.
.get_the_title().

Jak pisaliśmy ostatnio, lato to czas, który sprzyja zbliżeniom, a badania dowodzą, że pobyt w nowym miejscu sprawia, że jesteśmy bardziej otwarci na seks. Nic dziwnego, że specjaliści od badania zachowań społecznych postanowili sprawdzić, jak te wnioski mają się do letnich imprez plenerowych.

Brytyjska Firma Lovehoney przeprowadziła ostatnio ankietę dotycząca seksu i festiwali muzycznych.

1000 bywalców festiwali zapytano o to, na jakich festiwalach muzycznych uprawiali seks, gdzie i przy jakiej muzyce – wyodrębniono zarówno najpopularniejszy gatunek, jak i wykonawcę.

Jeśli chodzi o najpopularniejsze miejsca, to w czołówce znajduje się namiot, samochód i kamper.

Ankietowani najczęściej uprawiali seks na festiwalu Glastonbury – deklarowało to aż 34 proc. pytanych osób. Następne w kolejności są Creamfields (13 proc.), Download (10 proc.), T in the Park (9 proc.), V Festival (8 proc.), The Secret Garden Party (7 proc.), Leeds (6 proc.), Isle of Wight (5 proc.), Reading (4 proc.), Bestival (2 proc.) i Latitude (1proc.).

Badacze sprawdzili także do jakiej muzyki najchętniej uczestnicy festiwali uprawiali seks. Jeśli chodzi o najpopularniejsze gatunki, na podium znajduje się R&B (25 proc.), dance (22 proc.) i rock (22 proc.). Poza tym ankietowani wymieniali także indie (11 proc.), metal (8 proc.), pop (6 proc.) i rap (1 proc.).

Rihanna zdeklasowała resztę festiwalowych headlinerów – aż 30 proc. ankietowanych zadeklarowało, że najchętniej uprawiało seks właśnie do muzyki gwiazdy z Barbadosu.

Następne miejsce zajął zespół Red Hot Chilli Peppers (17 proc.), dalej Adele (10 proc.), Coldplay (9 proc.), Muse (7.5 proc.), Queen (7 proc.), Iron Maiden (6,5 proc.), Kasabian (5 proc.), The Cure (3 proc.) oraz Justin Bieber (2 proc.).

Dodatkowo z badań Lovehoney wynika, że co piąty ankietowany brał ze sobą na festiwal erotyczny gadżet lub spał z kimś wcześniej nieznanym, a co szósty podczas festiwalu uprawiał seks z więcej niż jedną osobą. Ciekawe, jak wyglądałyby wyniki takiej ankiety w naszym kraju.

Jeżeli także szukacie gorących doznań w czasie podróży czy wypadów na miasto, a seks nie kojarzy wam się wyłącznie z domowym łóżkiem i zgaszonym światłem, to koniecznie zapoznajcie się z konkursem SKYN®. Marka poszukuje testerów najlepszych hoteli i daje możliwość odwiedzenia najbardziej sensualnych miejsc w Portugalii. Dzięki takiej podróży można przekonać się na własnej skórze, o tym, jak miejsca są istotne w fizycznej relacji.

Szczegóły konkursu poniżej.

Aby wziąć udział w konkursie i zostać testerem najbardziej intymnych hoteli w Portugalii, należy wejść na stronę skyn.pl, wypełnić quiz, zobaczyć jakim typem kochanka/i się jest i zachęcić drugą osobę do zrobienia tego samego.

Pary, które po rozwiązaniu quizu okażą się najlepiej do siebie dopasowane, dostaną szansę na niezapomniany wyjazd z marką SKYN® i przetestowanie najlepszych hoteli w zamian za swoje opinie, które zostaną zebrane w ogólnoświatowym, ekskluzywnym przewodniku prezentującym najbardziej intymne miejsca na świecie.

TU I TERAZ