Nad Wisłą powstaje rozrywkowo-gastronomiczne miasteczko Lunapark!

Twórcy Nocnego Marketu, klubów Hocki Klocki i Niebo, zlotu food trucków Żarcie na Kółkach i baru Warmut, otwierają nowy, sezonowy projekt Lunapark. Na urokliwym terenie tego kompleksu, znajdą się dwie klubokawiarnie, targ street-foodow’y i strefa sportowo-rekreacyjna.
.get_the_title().

Plenerowe wiosna i lato w Warszawie już niedługo staną się jeszcze weselsze! Twórcy Nocnego Marketu, klubów Hocki Klocki i Niebo, zlotu food trucków Żarcie na Kółkach i baru Warmut, otwierają nowy, sezonowy projekt Lunapark! Na urokliwym terenie tego kompleksu, znajdą się dwie klubokawiarnie, targ street-foodow’y i strefa sportowo-rekreacyjna.

Lunapark zajmie olbrzymi, zielony teren na prawym brzegu Wisły, przy Wale Miedzeszyńskim. Organizatorzy postanowili stworzyć tam wyjątkowy kompleks rozrywkowo-gastronomiczny, w którego skład wejdą m.in.:

· 2 kluby muzyczne: kultowe Hocki Klocki oraz nowa Wata Cukrowa
· targ street food’owy: Mini Market, czyli młodszy brat Nocnego Marketu
· liczne bary
· strefa sportowo-rekreacyjna

Hocki Klocki
Kultowe Hocki Klocki swój kolejny sezon spędzą po drugiej stronie Wisły. 5 lat na Bulwarze Flotylli Wiślanej obfitowało w setki imprez i wydarzeń muzycznych, kulturalnych, sportowych i lifestyle’owych. Tym razem nie będzie inaczej! Kolorowy klub z wielką figurką ludzika Lego na szczycie powraca, by znów bawić za dnia i w nocy.

Mini Market
Nocny Market ma już za sobą 3 sezony karmienia warszawskich foodies najlepszym ulicznym jedzeniem. Zanim jednak sam powróci na dobre, przedstawia swoją młodszą wersję – Mini Market. Sezonowy targ street food’owy nad Wisłą, działać będzie w każdy wiosenno-letni czwartek, piątek, sobotę i niedzielę. Tym razem nie tylko po zachodzie słońca.

Wata Cukrowa
Wata Cukrowa to nowatorski klub z muzyką elektroniczną. Zamknięta w prawdziwym namiocie cyrkowym, imprezowa arena zaskoczy miłośników nocnego życia. Połączenie elektronicznych brzmień, pokazów i szalonego wystroju, zamieni każdą wizytę w widowiskowe przeżycie.

Te i wiele innych atrakcji, szykują nad Wisłą organizatorzy Lunaparku. To będzie powiew świeżości w plenerowym sezonie nad rzeką – otwarcie już niedługo!

LUNAPARK: www.facebook.com/lunaparknadwisla/
MINI MARKET: www.facebook.com/Mini-Market-339575086903184/
HOCKI KLOCKI: www.facebook.com/HockiKlockinadWisla/
WATA CUKROWA: https://www.facebook.com/Wata-Cukrowa-401213437110568/

TU I TERAZ