Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Najlepsze zdjęcia ślubne 2018 roku według portalu Junebung Weddings. Polska na liście laureatów

Te zdjęcia ślubne sprawią, że się oświadczycie jeszcze dziś, żeby mieć pretekst do zrobienia sobie takich samych.
.get_the_title().

Przeglądanie albumów ślubnych nieznajomych osób, nie brzmi jakoś szczególnie ekscytująco. Chyba, że należysz do osób, które już pod koniec podstawówki założyły na kompie folder o nazwie „TEN DZIEŃ” i pieczołowicie go uzupełniają o nowe inspiracje. Nie mają co prawda czasu na poznawanie drugiej połówki, bo jeśli akurat nie surfują po necie w poszukiwaniu najnowszych trendów ślubnych, to zza krzaka pod kościołem stalkują kolejną parę młodą, robiąc fotki, które potem skończą w tymże folderze. Ale grunt to mieć jakieś hobby.

Ola Gruszka Fotografia/JunebugWeddings.com
Kristen Marie Parker/JunbugWeddings.com
Gina & Ryan Photography/JunebugWeddings.com
Federica Cavichi Photography/JunebugWeddings.com

Ponadto w dzisiejszych czasach, kiedy fotografia cyfrowa i programy do obróbki komputerowej pozwalają wyczarowywać foto-cuda, to jednak mimo, że wszystko jest ładnie, pięknie coraz mniej ujęć potrafi naprawdę zachwycić kogoś, kto nie jest emocjonalnie związany z tym doniosłym wydarzeniem. Najzwyczajniej w świecie wieje nudą.

Nigel John/JunebugWeddings.com
Dogwood Collective/JunebugWeddings
Celestine Aerden Photography/JunebugWeddings.com
Jennifer Moher Photography/JunebugWeddings.com

I wtedy wpadają nam w ręce najlepsze zdjęcia ślubne 2018 roku wybrane prez Junebung Weddings i jesteśmy zmuszeni odszczekać wszystko, co do tej pory zostało tu napisane. I utworzyć na pulpicie folder na inspiracje ślubne. Te fotki są genialne i całkowicie nietuzinkowe. Nie ma jednak co się dziwić – portal Junebug Weddings został założony w 2006 przez fotografów ślubnych i od tamtej pory wyszukuje i prezentuje najwyższej klasy profesjonalistów z całego świata. I to nie tylko z dziedziny foto, ale również florystów czy wedding plannerów.

Sara Rogers Photography/JunebugWeddings.com
WeddingNama/JunebugWeddings.com
M&J Studios/JunebugWeddings.com
Sergey Lapkovsky/JunebugWeddings.com

Redakcja portalu widziała już więc tyle naprawdę pięknych, ślubnych obrazków, że niełatwo ich czymś ująć, jeśli nie ma w sobie „tego czegoś”.

„Świetne zdjęcie ślubne wprawia nas w podziw kompozycją, genialnym użyciem światła czy umiejętnościami technicznymi fotografa. – mówi dla HufingtonPost.co.uk redaktor naczelna Junebug Weddings, Carrie Schwab – „Jednak poruszyć i połączyć emocjonalnie z danym ujęciem mogą nas jedynie prawdziwe emocje w nim zawarte”.

Adventure Instead/JunebugWeddings.com
Iluminen/JunebugWeddings.com
Shari + Mike Photographers/JunebugWeddings.com

Junebug Weddings co roku wybierają w sume 50 zwycięskich zdjęć w trzech dziedzinach – fotografia narzeczeńska, z podróży poślubnej i ślubna. Zaprezentowaliśmy tu wybranych laureatów tej ostatniej kategorii. Resztę zdjęć możecie zobaczyć tutaj.

Użyte w tekście zdjęcia pochodzą ze strony Junebug Weddings. Zdjęcie główne: Nikki Leadbetter Photography
Tekst: Kinga Dembińska

TU I TERAZ