Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Najlepszy holenderski Hardcore zawita do Warszawy

Czołowi twórcy muzyki Hardcore z Holandii, Włoch i Australii zagrają na jednej scenie z DJ-ami z Polski i Finlandii.
.get_the_title().

Ikony światowej sceny Hardcore zagrają na pożegnalnej imprezie cyklu Gabba Tallion w tę środę w warszawskim klubie Niebo.

Będziecie mogli posłuchać jak brzmi prawdziwy Hardcore w wydaniu ojców tego gatunku rodem z Holandii – Neophyte’a i Leviathana.

Królewski line-up wymaga równie godnej oprawy, spodziewajcie się zatem muzyczno-wizualnej uczty dla zmysłów. Pełnię uniesienia zapewnią pokazy świateł i laserów na miarę holenderskich festiwali.

Neophyte miesiąc temu świętował 25-lecie swojej działalności. Pochodzący z Rotterdamu DJ zaczął produkować w 1993 roku i przez lata stworzył potężny arsenał Hardcore’owej amunicji rozrywającej największe tłumy. Od dwóch dekad jest w ścisłej światowej czołówce gatunku, mając na koncie występy na niezliczonej ilości festiwali. Jest jednym z artystów mających największy wpływ na tę gałąź sceny muzycznej
Leviathan urodził się i wychował w Amsterdamie. Pierwsze kroki jako producent stawiał w 1985 roku, zaczynając od Hip-Hopu i Acid Techno, ale jego obsesją stał się mroczny Hardcore, odkryty na nielegalnych imprezach organizowanych w opuszczonych fabrykach. Zaczął od oldschoolowych syntezatorów, które z biegiem lat zamienił na w pełni profesjonalny sprzęt. Powstające w jego studiu kawałki przyprawiają o szybsze bicie serca.

Za deckami staną również włoski producent Danytribe znany z duetu The Twin Artcore, australijski producent Tymon, plasujący się w ścisłej światowej czołówce wśród producentów Industrial Hardcore, oraz JuhaU z Finlandii.

Gabba Tallion to powstała w 2015 roku inicjatywa prowadzona oddolnie przez entuzjastów szybkiej muzyki elektronicznej. Jej celem jest przede wszystkim budowanie, rozwijanie i promowanie sceny Gabber/Hardcore w Polsce. Oprócz cyklicznych imprez organizuje także regularne spotkania, podczas których pasjonaci gatunku mogą rozwijać swoje umiejętności w tańcu Hakken oraz DJ-ingu.

Klub Niebo to wielowymiarowa i ponadczasowa przestrzeń w centrum Warszawy, przyciągająca różnorodnością i urzekająca niepowtarzalnym wystrojem. W jednym miejscu łączy miejsce wyjątkowych imprez, klimatyczny bar, restaurację, salę koncertową, centrum kulturalno-artystyczne, kino i wiele innych.

Bilety możecie kupić poniżej.

DLA NASZYCH CZYTELNIKÓW MAMY DWA PODWÓJNE ZAPROSZENIA. KTO PIERWSZY TEN LEPSZY. PISZCIE NA patronaty@fpiec.pl

Tekst: Dorota Linke

TU I TERAZ