Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Najlepszy pomysł na jesienny weekend w Warszawie? Targi Polish Nature Beauty Days w Elektrowni Powiśle!

Zapraszamy na drugą edycję targów Polish Nature Beauty Days, na których znajdziecie najlepsze polskie kosmetyki naturalne i weźmiecie udział w warsztatach aromaterapii czy robienia peelingów.
.get_the_title().

Szukacie już upominków pod choinkę? A możecie chcecie sprawić prezent sobie albo nauczyć się masażu, poznać sekrety aromaterapii i nowinki ze świata naturalnej pielęgnacji? W takim razie wpadnijcie 13 i 14 listopada do Elektrowni Powiśle. W najbliższy weekend odbędzie się tutaj druga edycja targów kosmetyków naturalnych Polish Nature Beauty Days.

Czekają na was stoiska wyselekcjonowanych polskich marek kosmetycznych oraz wykłady ekspertów i inspirujące warsztaty. Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny!

Targi Polish Nature Beauty Days są tworzone przez i dla ludzi, którzy zwracają uwagę na to, czym się otaczają i dokonują świadomych wyborów na co dzień – czytają etykiety, analizują składy. To świetna okazja, by przetestować i kupić produkty oraz wesprzeć lokalnych twórców, których na naszym rynku jest coraz więcej.

Odkryjecie tu prawdziwe kosmetyczne perełki do makijażu i pielęgnacji, które są bezpieczne dla środowiska, nietestowane na zwierzętach i mają doskonałe, naturalne składy.

Na liście wystawców znalazły się takie marki jak Alchemia natury, Bartos, Bioup, Eclatstore, Ecolore, hello eco, Mash, Kosciuschko, Senkara, Sisi&me, Bless me, Bracia mydlarze, Skład Kolonialny, Faktory of moments, Iuno, Babo, The Spell, Svitanie, Plantea, Esito, Hrabina Rzewuska, Oh Natura, Cztery Szpaki, Natural secrets, Jardin cosmetics, Brooklyn Grove, Polemika, Homeliness, Lovish, La-le, Soap Workshop, Mawawo, Pomarańska, Cosmiq, Mia Colonia, Pudernica, Likulea, Depilconcept, Simply More, Yestetics.

W planach są też bezpłatne warsztaty aromaterapii, masażu twarzy czy robienia peelingów. Dodatkowo w sobotę odbędzie się wykład farmaceutki o olejkach CBD i ich roli w kosmetykach.

Warsztaty są bezpłatne, jednak ze względu na limit miejsc obowiązują zapisy na stronie polishnature.pl/warsztaty.

Najbliższy weekend będzie więc pełen wiedzy i atrakcji! Aby nic was nie ominęło, dołączcie do wydarzenia na Facebooku i obserwujcie Elektrownię Powiśle na Instagramie.

W skrócie:

Wydarzenie: Polish Nature Beauty Days
Data: sobota i niedziela, 13-14 listopada, w godz. 10:00-21:00
Miejsce: Elektrownia Powiśle przy ul. Dobrej 42 w Warszawie
Wstęp wolny

Zdjęcia: materiały prasowe Elektrowni Powiśle

TU I TERAZ