Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Netflix zaangażowany w ekranizację „polskiego Greya”, czyli powieść erotyczną „365 dni” Blanki Lipińskiej

„365 dni” to jeden z większych bestsellerów na rodzimym rynku. Historia autorstwa Blanki Lipińskiej doczekała się właśnie ekranizacji.
.get_the_title().

„365 dni” Blanki Lipińskiej, czyli polski odpowiednik „50 twarzy Greya, doczeka się wkrótce nie byle jakiej ekranizacji.

W adaptację rodzimego bestsellera erotycznego zaangażowany jest Netflix.

Pracuję nad filmową adaptacją powieści sensacyjno-erotycznej Blanki Lipińskiej pod tytułem „365 dni”, której koproducentem został Netflix – zdradził Maciej Kawulski, reżyser i współzałożyciel KSW, w rozmowie z „Pulsem Biznesu”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Bo czasem praca i zabawa to jedno 😁📽

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

Informację potwierdziła na Instagramie sama Blanka Lipińska. „365 dni” opisywane jest przez wydawcę jako połączenie „Ojca chrzestnego” i cyklu E.L. James.

Premiera filmu planowana jest na 14 lutego 2020 roku.

Tymczasem Lipińska zapowiada już ekranizacje kolejnych części jej trylogii. Będziecie oglądać?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

To już jest koniec zdjęć 😭😭😭 Na razie … 😈😈😈 Teraz tygodnie montażu, postprodukcja, wiele wyborów, masa wspomnień… Jedyne co chce powiedzieć to DZIĘKUJE ❤️ Dziękuje wszystkim osobom, które przez ostatnie miesiące tworzyły ze mną ten film. Całej ekipie, aktorom, partnerom i inwestorom. Wspólnie sprawiliście, że moja książka ożyła. Nie ma takich słów, którymi mogę wyrazić wdzięczność za tę przygodę 🙏🏼 Dziękuje za cierpliwość do laika. Dziękuje za naukę nowicjusza. Dziękuje za uszanowanie autora. …i już nie mogę doczekać się, aż wspólnie w 2020 wejdziemy na plan, by kręcić kolejną część 😈🔥😁 Biorę krzesełko, torebkę, herbatę i mówię: do zobaczenia moja patologiczna rodzinko 💋

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

Tekst: NS

TU I TERAZ