Nie jedziesz na Audioriver? Mamy podpowiedź, co zamiast

Okej, wszyscy jadą na Audioriver, aczkolwiek część z nas zdecydowała się zostać w Warszawie. Koniec świata, imprezowa posucha i brak jakichkolwiek wrażeń? Niekoniecznie. Przedstawiamy wam propozycje niekiedy ciekawsze niż te na płockim festiwalu!
.get_the_title().

Lado w Mieście: Carla dal Forno + Mchy i Porosty, 26 lipca, Plac Zabaw

Na swój pierwszy koncert do Polski przyjedzie australijska wokalistka i producentka Carla dal Forno. Artystka mieszkająca na co dzień w Berlinie ma do zaoferowania naprawdę dużo ciekawej muzyki. Swego czasu udzielała się w projektach F Ingers i Tarcar, a od niedawna postawiła na solową karierę. Efekty? Dwa oficjalne wydawnictwa w uznanym labelu Blackest Ever Black.

Jej muzyka to mieszanka ambientu, eksperymentalnej elektroniki i chłodnego wokalu.

Oprócz niej na scenie Placu Zabaw wystąpi Bartosz Zaskórski z elektronicznym projektem Mchy i Porosty. Trzeba być!

LAZZ 2018, 26 lipca, Fun Park Płock

Bezpośrednia alternatywa dla Audio organizowana przez ekipę warszawskiego klubu Luzztra.

Kilkadziesiąt lokalnych, zaprzyjaźnionych didżejów i dwa długie dni wypełniona muzyką taneczną.

Od tego roku to nie tylko „afterownia” dla festiwalowiczów z płockiej plaży, a pełnoprawne wydarzenie. Rzecz dla wszystkich fanów techno i tech-house’u!

Rozkwit: Synergia w Krzakach dla Puszczy, 28 lipca, Ogród Botaniczny UW

Kibicujemy i wspieramy wszystkie wydarzenia organizowane przez kolektyw Synergia. Tym razem wybierzemy się do Ogrodu Botanicznego, gdzie czekają na nas nietypowe i intrygujące atrakcje. Zaczynamy od śniadania na Jazdowie utrzymanego w duchu zero waste, później słuchamy instalacji dźwiękowych w ogrodzie, a na koniec spacerujemy, rozmawiamy i chłoniemy wiedzę.

Wystąpią m.in. Lutto Lento, Bartosz Kruczyński, Botanica czy Facheroia.

Taką sobotę to my rozumiemy.

Weekend z Sinfonia Varsovia, 28-29 lipca, Pawilon Koncertowy Sinfonia Varsovia

Czy może być ciekawsze antidotum na wszechobecne techno i klubową elektronikę niż piękne dźwięki żywych instrumentów? Zostając w Warszawie, koniecznie wybierzemy się na jeden z koncertów Sinfonii Varsovia.

Do wyboru sobotni – w repertuarze m.in Beethoveen i Strauss, lub niedzielny – z Brychem, Pattersonem i Małeckim w rolach głównych.

Świetni muzycy, zachęcający program i godziny spędzone na relaksie i muzycznych doznaniach najwyższej próby.

Kiasmos DJ-set, 28 lipca, Iskra Pole Mokotowskie

Ulubieńcy polskiej publiczności wracają na kolejny didżejski występ do naszego kraju.

Połowa duetu Kiasmos – Janus Rasmussen – zagra wyczerpujący DJ set w stołecznej Iskrze. Szykujcie się na solidną dawkę elektronicznych brzmień z pogranicza techno, house’u czy minimalu.

VTSS & Abu Zeinah, 28 lipca, Jasna 1

Jeśli bardzo zatęsknicie za bezkompromisowym techno, Jasna 1 przyszykowała idealne rozwiązanie. W sobotnią noc w murach tego klubu zagrają VTSS oraz Abu Zeinah.

VTSS jest obecnie jedną z barwniejszych postaci rodzimej sceny techno.

Zagraniczne bookingi, duże festiwale i własny, oryginalny pomysł na prezentację tego gatunku. Za deckami wtórować jej będzie Abu Zeinah, człowiek odpowiedzialny za kolektyw Behind the Stage.

TU I TERAZ