Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Nocny market jednak wraca na perony dworca Warszawa Główna Osobowa! A F5 będzie patronowało

Udało się! Ulubiona miejscówka wielu mieszkańców Warszawy powraca! Najbliższy Nocny Market już w ten piątek.
.get_the_title().

Było wam smutno, kiedy w zeszłym miesiącu Nocny Market ogłosił, że znika z mapy Warszawy? Na szczęście możecie otrzeć łzy, bo już w ten weekend Nocny Market otworzy się ponownie!

Trzeci sezon rozpocznie się już 25 maja, by w każdy wiosenno-letni weekend kusić najlepszym street foodem pod gwiazdami.

Ta niezwykle lubiana i tłumnie odwiedzana miejscówka jak zwykle działać będzie na peronach dawnego dworca Warszawa Główna przy Towarowej 3. Znów będziecie mogli liczyć na masę wystawców z pysznym streed foodowym jedzeniem, solidnie zaopatrzone bary, stanowisko tatuatorskie, barber shop, wystawy, a także strefę lifestyle i strefę muzyczną. Czas więc powrócić do tradycji plenerowych kolacji na Głównym!

fot. mirek kaźmierczak / źródło: materiały prasowe

Rozpoczęcie sezonu na Głównym już w ten piątek, 25 maja.

Godziny otwarcia:
Piątek, sobota: 17:00 – 1:00
Niedziela: 16:00 – 23:00
Od 31 maja także każdy czwartek: 17:00 – 00:00


fot. mirek kaźmierczak / źródło: materiały prasowe

Kogo spodziewać się na Nocnym Markecie w najbliższy weekend? Wśród wystawców znajdzie się THAISTY, SaigonKa, Łowcy Syren, Melt, MY FREAKING STREET FOOD STORY, Mąka i Woda, GringoBar, KoreaTown Rest, dogidog, CHO CHO SAN Sushi, Soul Food Koszyki, SHOKU, Pastrami Deli, Yatta Ramen, Koreanka, Mr Deep Fry, VEG DELI, Zkurczybyk, Warung Jakarta, Kuchnia Ukraińska i Gruzińska, Sklep z goframi, TACO LIBRE, Shiso Noodle Bar czy Melody. Tak jak w zeszłym roku pojawi się Stacja Azja, a tam m.in. Vietnamka czy Asian Food Foundation. W Strefie Lifestyle będą na was czekać Pokety, KABAK, The Urban Beard i Roślinobus, a także barberzy z The Urban Beard i Razura Barber Shop, a także tatuatorzy. Odbędzie się również wystawa plakatów Andrzeja Krajewskiego.

Więcej informacji znajdziecie na Facebooku wydarzenia.

źródło: materiały prasowe

fot. mirek kaźmierczak / źródło: materiały prasowe

TU I TERAZ