Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Nowa miejscówka na mapie Warszawy. Jej właścicielem jest Quebonafide

Mr. OH ma dwa oblicza: po jednej stronie znajduje się działająca cały tydzień restauracja, a po drugiej – otwarty weekendami klub, w którym bawić można się do białego rana. To idealne miejsce nie tylko dla fanów rapera, ale wszystkich, którzy uwielbiają cyberpunkowy klimat rodem z „Łowcy androidów”.
.get_the_title().

Część mostu Poniatowskiego rozbłysnęła neonowym światłem. Wszystko za sprawą znajdującego się w dwóch wieżycach Mr. OH. Lokal stworzyła spółka We Run Warsaw, która powstała latem tego roku. Należą do niej 4 osoby, w tym raper Quebonafide oraz Enio Chłapowski-Myjak, właściciel znanego warszawskiego baru 6 coctails.

Mr. OH podzielony jest na dwie części – restauracyjną i klubową – które połączone zostały ze sobą tarasem.

Mr. OH

Wnętrze Mr. OH zabiera gości w podróż po Azji.

Restauracja i koktajlbar nawiązują do tradycyjnego azjatyckiego stylu, dlatego króluje tu drewno oraz złoto. W restauracyjnym menu znalazły się streetfoodowe dania w autorskim wydaniu szefowej kuchni Luizy Trisno oraz koktajle inspirowane Wschodem, za które odpowiedzialni są Grzegorz Nowicki i Mateusz Bal z 6 cocktails.

Rozświetlony neonami klub to ucieleśnienie wizji futurystycznego miasta z „Łowcy androidów”.

Od czwartku do soboty można tu można posłuchać muzyki polskich i zagranicznych DJ-ów. Wnętrza Mr. OH zaprojektowała Kinga Mostowik, znana z takich realizacji jak Zorza, Weles i SEN.

Mr. OH

Ukryty lokal znajdujący się pod industrialną konstrukcją najstarszego mostu w Warszawie aż prosił się o nadanie mu azjatyckiego charakteru, znanego choćby z pierwszej polskiej produkcji Netfliksa „1983”, gdzie pod tymże mostem Robert Więckiewicz odwiedza klub w fikcyjnej dzielnicy „Mały Sajgon”. Dodatkowo chcieliśmy, by ciemną, potężną konstrukcję mostu rozświetlić neonowym światłem charakterystycznym dla klimatu cyberpunk, który z kolei powoli wkrada się do mainstreamu za sprawą nadchodzącej, największej produkcji CD Projekt – „Cyberpunk 2077” – powiedział Enio Chłapowski-Myjak o Mr. OH.

Mr. OH
Mr. OH

Tekst: Paula Kierzek
Zdjęcie główne: Helena Majewska

TU I TERAZ