Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Nowy instax iPlay – zupełnie inny wymiar fotografowania

Najnowszy instax to masa nowych funkcji, które sprawiają, że uznacie go za #musthave na te wakacje!
.get_the_title().

Wszyscy bezsprzecznie uwielbiamy zdjęcia z instaxa – niezależnie od wieku mamy niezły fun z oczekiwania na wydruk. Zdjęcia, które błyskawicznie wyskakują z aparatu są najlepszym sposobem na złapanie momentu i zachowanie go nie tylko w naszej pamięci, ale i w albumie.

Seria aparatów do fotografii natychmiastowej instax została wprowadzona na rynek ponad 20 lat temu i do tej pory liczba sprzedanych egzemplarzy przekroczyła 45 milionów!

Nic dziwnego, bo ten gadżet to nie tylko aparat, ale część lifestyle’u – chyba nikt z nas nie potrafi sobie wyobrazić wyjazdu na wakacje, wypadu z przyjaciółmi na festiwal albo plenerowej letniej imprezy bez zrobienia zdjęcia, dzięki któremu będziemy mogli wracać wspomnieniami do najfajniejszych momentów. O ile noszenie ze sobą dużego sprzętu wydaje się w tych sytuacjach niedorzeczne, a telefony czasem chcemy podczas wakacji wyłączyć – instax w tej roli sprawdza się doskonale.

Najnowszy model aparatu to masa nowych funkcji, które sprawiają, że uznacie go za #musthave na te wakacje! instax LiPlay pozwala uniknąć sprzeczek z przyjaciółmi. Znacie to doskonale – ktoś narzeka na minę, ktoś się odwrócił… Dzięki możliwości sprawdzenia zdjęcia na wbudowanym w tylną ściankę ekranie i wybraniu tych kadrów, które faktycznie chcecie wydrukować, możecie zrobić idealne zdjęcie ze znajomymi, na którym każdy wygląda dobrze i wydrukować je prosto z aparatu w kilku egzemplarzach, dla każdego z was. Odpadają wiec kłótnie o to, kto zabierze zdjęcie na pamiątkę!

Do wykonywania zdjęć grupowych aparat ma funkcję zdalnego fotografowania. Umożliwia ona wyzwalanie migawki w aparacie za pośrednictwem smartfona, a wbudowane przy obiektywie lusterko pozwala na zrobienie idealnego selfie.

Nowy instax ma też funkcję, która umożliwia przesłanie zdjęć ze smartfona do LiPlaya w celu ich wydrukowania. Można w ten sposób łatwo i wygodnie wydrukować na filmie instax mini swoje ulubione zdjęcia z komórki i dzielić się nimi z przyjaciółmi.

Nowością w tym modelu jest funkcja zapisu dźwięku na zdjęciu. To idealna opcja dla wszystkich, którzy kochają koncerty i festiwale!

Brzmi kosmicznie i zastanawiacie się jak to działa? Funkcja przekształca dane dźwiękowe na kod QR, który jest nanoszony na drukowaną odbitkę, co daje możliwość uzupełnienia zdjęcia o 10-sekundowe nagranie. Dzięki tej nowej opcji wkraczamy w zupełnie inny wymiar fotografii, uwieczniając ważny moment w formie, która pozwoli wracać do fajnych przeżyć w wyjątkowy sposób. Marzy ci się zdjęcie twojego ukochanego zespołu z fragmentem ulubionego kawałka? Teraz to możliwe!

Jakie funkcje jeszcze zaskakują w LiPlay? Filtry, a także możliwość umieszczania na zdjęciach naklejek i rame, czyli obowiązkowy, szybki system obróbki zdjęć dla zajawkowiczów fotografii XXI wieku.

Wielkość i waga tego sprzętu sprawiają, że bez nowego instaxa nie będziecie się ruszać z domu – z powodzeniem zmieści się w damskiej torebce lub w kieszeni spodni.

Najbardziej kompaktowy model na rynku występuje w trzech wersji kolorystycznych: w tonacji kamiennej bieli jest szorstki w dotyku – imitację powierzchni kamienia uzyskano, stosując specjalny spray. instax w eleganckiej czerni przykuwa wzrok tłoczoną fakturą powierzchni i sprawdzi się idealnie u fanów klasyki, zaś wersja utrzymana w pudrowym odcieniu różu charakteryzuje się gładkim i lśniącym wykończeniem, za co z pewnością pokocha go każda dziewczyna!

TU I TERAZ