Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Nowy Szaber pod mostem Poniatowskiego – jest już projekt bowla!

Deskorolkowa miejscówka przy odrobinie wsparcia może na stałe wpisać się w krajobraz warszawskiego Powiśla. Nowy projekt zakłada budowę bowla tuż obok istniejącego spotu.
.get_the_title().

Szaber Bowl to największy bowl w Polsce. Zbudowany został przy użyciu gruzu, betonu, cegieł i wszystkiego, co było pod ręką. Legendarne miejsce, które powstało w opuszczonym filarze mostu Poniatowskiego dzięki zaangażowaniu pasjonatów, wkrótce może przybrać nową formę. Nowy Szaber to ponad 700 m2 przestrzeni o różnych głębokościach i poziomach trudności.

Dzięki tej realizacji Warszawa może zyskać spot dla pasjonatów z całego świata. Młodzi będą mogli zacząć swoją przygodę z deską, a odwiedzający poczuć wyjątkowy klimat.

Brzmi jak marzenie? Owszem, ale na jego realizację potrzebne będzie 3,5 miliona złotych. Pomysłodawcy liczą na wsparcie warszawskiego Ratusza. Nowy Szaber Bowl jest odpowiedzią na remont zabytkowego mostu Poniatowskiego, który ma się wkrótce rozpocząć.

Doceniamy społeczną pracę deskorolkowców, którzy stworzyli kultowe miejsce i chcą przyczynić się do rozwoju Warszawy. Wy też? Pomóżcie nagłośnić sprawę, aby pokazać Prezydentowi Warszawy, że potrzebujemy takiej miejscówki!

Tekst: Krystian Kaleta
Zdjęcia: facebook.com/szaberbowl

TU I TERAZ