Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Odkryj ocean możliwości z Krzysztofem Zalewskim, Olą Adamską i Kasix

Nowa kampania motorola edge 40 neo odkrywa przed nami ocean możliwości z trzema nowymi ambasadorami. Krzysztof Zalewski, aktorka Ola Adamska i streamerka Kasix inspirują do tego, aby iść pod prąd i podążać za swoimi marzeniami.
.get_the_title().

Motorola zaskoczyła nowymi ambasadorami. W najnowszej kampanii 'Odkryj ocean możliwości’, zobaczymy popkulturowych buntowników – Krzysztofa Zalewskiego, aktorkę Olę Adamską oraz streamerkę Kasix, którzy od dawna idą pod prąd, podążając za swoimi marzeniami. Do tego samego będą namawiać w krótkich spotach i filmikach nagranych z marką Motorola. Usłyszymy w nich aż 3 różne aranżacje utworu 'Zabawa’ Zalewskiego. Ambasadorzy i muzyka będą nadawać ton najnowszej kampanii marki.

Ambasadorzy będą zachęcać innych do wsłuchiwania się w siebie i do tego, aby nie bać się zarówno dobrych, jak i tych mniej pozytywnych stron swojej osobowości.

Kampania jest związana z promocją smartfona motorola edge 40 neo, którego kolory zostały ustalone przy współpracy z ekspertami z instytutu Pantone.

Ambasadorzy mają swoje własne, dostosowane do cech charakteru hasła oraz definiujące ich kolory z palety Motorola i Pantone. Razem z nimi każdy może odkryć ocean swoich możliwości.

Odważ się z Krzysztofem Zalewskim

Krzysztofa Zalewskiego nie trzeba przedstawiać. Wokalista przez lata pracował na to, aby zbudować swoją muzyczną karierę i znaleźć się w miejscu, w którym jest obecnie. Jako indywidualista nieustanie zachęca ludzi do wyrażania swojej opinii, podążania własną drogą oraz bycia odpornym na nieuzasadnioną krytykę.

Zalewski jest również kompozytorem i utalentowanym multiinstrumentalistą, wielokrotnie pojawiał się na Open’er Festival, Pol’and’Rock czy Męskim Graniu, występował m.in. razem z Kortezem czy Dawidem Podsiadłą. Jako ambasador marki Motorola Krzysztof będzie identyfikował się z kolorem niebieskim (Caneel Bay) smartfona motorola edge 40 neo. Jego hasło to 'Odważ się’.

Naprawdę wierzę w to, że jeśli odważysz się zrobić pierwszy krok z czystym sercem i z dobrą, czystą intencją, to wszechświat pomoże ci w realizacji twoich planów – mówi Krzysztof Zalewski.

Odkryj siebie z Olą Adamską

Ola jest bardzo uduchowioną osobą. Jako aktorka znana jest m.in. z seriali 'Skazana’ i 'Królestwo kobiet’. Inspiruje innych do wsłuchiwania się w swój własny głos i poszerzania w ten sposób swoich horyzontów. Dla Oli jedną z najważniejszych rzeczy w życiu jest słuchanie swojego wnętrza, poznawanie i pokochanie siebie – tak postrzega drogę do szczęścia. W ramach kampanii Olę będzie można zobaczyć z miętowym (Soothing Sea) kolorem modelu edge 40 neo. Jej hasłem jest 'Odkryj siebie’.

Tylko zaglądając w głąb siebie, możesz odkryć, kim naprawdę jesteś. Odważ się na chwile ciszy. Oddychaj. Kreuj. Czerp z życia. Ty – to ocean możliwości – mówi Ola Adamska.

Zaryzykuj z Kasią 'Kasix’ Paciorek

Kasia jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych kobiet w świecie gamingu. Twierdzi, że to właśnie dzięki odwadze i zdolności do podejmowania ryzyka mogła wybić się jako streamerka. Kasix znana jest z tego, że streamując, inspiruje innych do działania i nie daje się wrzucić w utarte schematy ani łatwo zdefiniować – jest jednym z wyraźniejszych głosów pokolenia Z w gamingu. W kampanii 'Odkryj ocean możliwości’ Kasix reprezentuje determinację oraz mocny, indywidualny styl – identyfikuje się z czarnym kolorem (Black Beauty) najnowszego smartfona marki Motorola. Jej hasłem jest 'Zaryzykuj’.

Wchodziłam jako kobieta do męskiego świata. Odwaga jest moim przewodnikiem w życiu – dzięki niej nie boję się próbować ani ryzykować. Dzięki emocjom mogę być sobą – mówi Kasia 'Kasix’ Paciorek.

Źródło: informacje prasowe
Zdjęcia: Łukasz Dziewic – fotograf, który sam jest ambasadorem marki Motorola.

TU I TERAZ