Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Ogłaszamy wyniki konkursu #WawaInstaFriendly na najlepsze zdjęcie stolicy!

Właśnie zakończyliśmy nasz konkurs na najbardziej instagramowe zdjęcie Warszawy. Z ogromnej liczby zdjęć udało nam się wybrać 10 najlepszych, które zostaną nagrodzone smartfonami HTC i pojawią się na wystawie na Placu Bankowym. Zobaczcie zwycięskie prace!
.get_the_title().

Przez ostatni miesiąc trwał nasz konkurs  #WawaInstaFriendly – zadanie polegało na znalezieniu i sfotografowaniu miejsca w Warszawie, które najlepiej prezentuje się na Instagramie.

Liczba zgłoszeń przerosła nasze najśmielsze oczekiwania – dostaliśmy ponad tysiąc zdjęć! Mogliśmy wybrać jednak tylko 10 najlepszych, które pojawią się na wyjątkowej wystawie w samym sercu stolicy.

Dodatkowo 3 najciekawsze zdjęcia nagrodziliśmy smartfonami HTC – nasza redakcja przyznała nagrodę główną, przedstawiciele Placu Bankowego nagrodzili zdjęcie, która udowodnia, że okolice tego budynku są nowym warszawskim miejscem „instafriendly”, a HTC wybrało fotografię najlepiej obrazującą możliwości fotografii mobilnej.

Poniżej możecie zobaczyć zwycięskie prace, a już wkrótce ogłosimy więcej informacji o wystawie, której zwieńczenie nastąpi podczas Nocy Muzeów.

Nagroda główna w konkursie

(smartfon HTC U11)

@ewitsoe

Nagroda od Plac Bankowy 1

(smartfonHTC  U11 life)

@funkyspion

Nagroda od HTC

(smartfon HTC U11 life)

– @vd_countrygirl

Pozostałe wyróżnione prace, które znajdą się na wystawie:

#WawaInstaFriendly #PlacBankowy1 #konkurs

Post udostępniony przez Michał Peplak (@michalpeplak)

 

 

 

 

 

 

TU I TERAZ