Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Oto oficjalny zwiastun „Fanatyka”, który pojawi się w sieci w Wigilię. Zdetronizuje „Kevina”?

Do tej pory pierwszą polską ekranizację copypasty zwiastowały jej fragmenty, dziś pojawił się oficjalny trailer.
.get_the_title().

Wczoraj informowaliśmy o tym, że przełomowa produkcja „Fanatyk”, która jest pierwszą w historii polskiej kinematografii ekranizacją internetowej copypasty, będzie dostępna do obejrzenia online na platformie Showmax.com już 24 grudnia. Dzisiaj na youtube’owym kanale Showmax Polska pojawił się z kolei oficjalny zwiastun filmu (wcześniej mogliśmy zobaczyć jedynie jego zajawki).

Choć w reakcji na trailer pojawiło się parę głosów niezadowolenia, większość fanów tej produkcji czeka na nią z niecierpliwością, sugerując, że „Fanatyk” zdetronizuje w te Święta „Kevina”.

Data internetowej premiery została wybrana nieprzypadkowo, ze względu na fabułę. W filmie zobaczymy m.in. Mariana Dziędziela, Piotra Cyrwusa, Jana Nowickiego czy (znanego z roli Janusza Tracza w „Plebanii”) Dariusza Kowalskiego. Słynna żartobliwa copypasta Malcolma XD (autora wielu innych internetowych past), która stała się kanwą scenariusza, opowiada historię chłopaka i jego ojca, obsesyjnie zafascynowanego wędkarstwem. Spodziewajcie się w filmie dużej dawki absurdalnego humoru.

TU I TERAZ