Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Paper Sessions, czyli muzyczny projekt marki OCB. W grudniu koncert Josha Rouse

Bletki to nieodłączny towarzysz koncertów – zdaje się przekonywać OCB. W ramach projektu Paper Sessions marka zaprasza do siebie uznane zespoły z całego świata i streamuje ich występy na żywo na YouTubie. W tym miesiącu koncert Josha Rouse.
.get_the_title().

Połączenie bletek i muzyki wielu przywodzi na myśl czas letnich festiwali muzycznych. Marka OCB – najbardziej rozpoznawalny w naszym kraju producent bletek – postanowiła pogłębić ten związek, odpalając muzyczny projekt pt. Paper Sessions.

Od marca tego roku na swoim kanale na YouTubie każdego miesiąca OCB streamuje na żywo muzyczne sesje popularnych artystów.

Koncerty utrzymane są w jednorodnej, czarno-białej kolorystyce. Dobór artystów jest z kolei niezwykle eklektyczny, gdyż ma ukazać różnorodność tworzonej współcześnie muzyki.

Wśród artystów biorących udział w Paper Sessions znalazł się już indie-rockowy zespół The Drums, legenda amerykańskiej muzyki alternatywnej z lat 90., czyli Lambchop, hip-hopowa Bad Gyal czy tworząca w nurcie opisywanym przez Pitchfork jako psych-soul Kadhja Bonet. Oprócz nich na scenie OCB mogliśmy podziwiać już Mammal Hands, Marikę Hackman, Caroline Rose, Mourn i Kitty, Daisy & Lewis. Zapisy tych występów możecie obejrzeć na YouTubie OCB Live.

Wyświetl ten post na Instagramie.

It’s more like, “What do I have to lose, really?” It’s not like I’m selling millions of records. I was just thinking that everyone’s tastes change on what you consider good, what I consider good, and I liked a lot of things that are still around back when I was in high school, and some of it I look back and say, “Wow, I took that seriously at one time,” like metal bands in the 80s, that stuff was popular in small town America, where I’m from. #OCBpapers #music #livemusic #musician #instamusic #goodmusic #newmusic #musically #musical #musicvideo #musica #musicaendirecto #rolling #rollingpaper #rollingpapers #RollOCB #100YearsRollingTogether #OCBPremium #barcelona #berlin #musica #musicaendirecto #ocbpapersessions

Post udostępniony przez OCB® Live (@ocbsessions)

W tym miesiącu w ramach Paper Sessions wystąpi Josh Rouse.

Ten pochodzący ze Stanów Zjednoczonych artysta jest wokalistą i gitarzystą. Wśród swoich inspiracji muzycznych wymienia artystów koncentrujących się na przełomie lat 60. i 70. wokół kalifornijskiego Laurel Canyon, a także amerykańskich wykonawców alternatywnych tworzących w latach 80. i 90. W ciągu 20 lat kariery wypuścił aż 20 albumów studyjnych. Jeśli chcecie się przekonać, jak brzmi Josh Rouse na żywo, obserwujcie kanał OCB Live.

TU I TERAZ