Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Piekło nad Niebiem – dziś w Warszawie otwarcie nowego miejsca hedonistycznych uniesień i wydarzeń kulturalnych

Nowe miejsce towarzyskich spotkań mapie stolicy - przewrotnie nad Niebem, otwiera się Piekło, które będzie zaskakiwać klubowo-kulturalnym programem. Pierwsza impreza startuje dziś o godz. 21:00!
.get_the_title().

Zupełnie nowa przestrzeń niebiańskiego kompleksu otwiera się już dziś. Ukryta w czeluściach w okolicy Raju i Nieba, będzie kusić olśniewającym wnętrzem i kameralną atmosferą. To tu, za czerwoną kotarą, każdego popołudnia i wieczoru będzie można oddawać się bezwstydnemu hedonizmowi. Barmani zaopiekują się spragnionymi gośćmi w najlepszy możliwy sposób, a wrażenia estetyczne zapewnią zerkające ze ścian kolaże artystki Barrakuz.

 

Piekło nad Niebem od miesięcy kiełkowało w wyobraźni wielu, nareszcie rozkwitnie i ukaże swoje wyjątkowe wnętrze.

Będzie to miejsce niezobowiązujących spotkań i spontanicznych wypadów, rozmów przy złotym barze przy niebanalnych trunkach, pląsów na parkiecie podczas klimatycznych imprez, dyskusjio sztuce na wernisażach oraz nieoczywistych, filmowych wieczorów.

Imprezę inauguracyjną uświetni ekipa Warsaw Boulevard. Zagrają Bekett (Big Boat Party), KVBA84, Nowosad (10th Slope), Phil Jenksy (Be Kolektiv) i Sovinsky (1500m2).

Od tego dnia Piekło nad Niebem będzie otwarte codziennie od godziny 17:00. Od niedzieli do czwartku wstęp będzie wolny dla wszystkich, natomiast w piątkowe i sobotnie wieczory w cenie 10 zł lub z kartą klubową.

Otwarcie: https://www.facebook.com/events/159859257989053/

Czwartek 11/01, godz. 17:00 (start imprezy 21:00). WSTĘP WOLNY.

TU I TERAZ