Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Piękny klip Ofelii wspiera społeczność LGBT+ i przedstawia różne historie ludzkich miłości

„Tym krótkim filmem chcieliśmy pokazać jak subtelna i piękna jest miłość – jak miłość czyni nas pięknymi i dobrymi” – napisała o teledysku do utworu „To Do pana” artystka.
.get_the_title().

W naszym państwie nieprzerwanie trwa walka z homofobią. Swoje zdanie na ten temat postanowiła wyrazić Iga Krefft, młoda polska artystka tworząca pod pseudonimem Ofelia. W nowym, wyreżyserowanym przez nią i napisanym teledysku do utworu „To Do pana”, pochodzącego z jej debiutanckiego albumu „Ofelia” artystka pokazuje, czym jest miłość, równość i poszanowanie. To uczucia, na które zasługują wszyscy ludzie, bez względu na orientację. W klipie pojawili się wyjątkowi goście, a mianowicie trzy polskie pary – Magda Jagnicka i Kornel Tomasiak, Oliwia Lis i Anna Dębicka, a także Roman Gelo i Radek Pestka – które otwierają przed widzami swój prywatny świat, dzieląc się swoimi przemyśleniami na temat ukochanej osoby, codzienności, związku, tego, co w nim cenią i jak odbierany jest przez innych ludzi.

Bohaterowie opowiadają historie miłości, której często poza radością towarzyszy strach i samotność, a oni sami wykluczani są ze społeczeństwa.

„Kiedy słyszę o tym, że komuś nie pozwala się kochać albo co więcej – karze się kogoś za to, że kocha – tracę wiarę w Świat. Nie jestem w stanie zrozumieć, co jest złego w kochaniu. Jest to dla mnie absurd”pisze Ofelia.

Artystka podkreśla, że chce żyć w kraju, gdzie każdy może kochać i żyć bez strachu. Stąd też przesłanie wzruszającego teledysku: pozwól kochać.

„Klip miał przede wszystkim pokazać prawdę, więc kiedy obserwujesz czyjąś miłość, jedyne, co ciśnie się na usta to uśmiech. Taki był nasz plan filmowy, pełen uśmiechu, poszanowania i cieszę się, że poznałam tyle wspaniałych osób. Udało nam się stworzyć ciepłą, bezpieczną atmosferę – co dobija się w finalnym efekcie” – dodaje Krefft. Za skłaniający do refleksji obraz odpowiadają Delfina Zdanowicz oraz Łukasz Jaśniak, z którym mieliśmy okazję współpracować wielokrotnie i z którym właśnie montujemy coś ciekawego. Bądźcie czujni! A tymczasem koniecznie zobaczcie to piękne video.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Udało się! Dzisiaj wypuściliśmy bardzo wyjątkowy klip, który mam nadzieje ogrzeje wasze serca w tym trudnym czasie 🌈 Od zawsze byłam romantyczką. Miłość jest najważniejszym elementem naszego życia. Bez niej życie staje się puste. Miłość do Świata, natury, rodziny, partnera- to wszystko czyni nasze życie kompletnym. Tej miłości powinno być JAK NAJWIECEJ. Kiedy słyszę o tym, że komuś nie pozwala się kochać albo co więcej – karze się kogoś za to, że kocha- tracę wiarę w Świat. Nie jestem w stanie zrozumieć co jest złego w kochaniu. Jest to dla mnie absurd. Tym krótkim filmem chcieliśmy pokazać jak subtelna i piękna jest miłość- jak miłość czyni nas pięknymi i dobrymi tak jak naszych bohaterów. Dziękuję wam @lukaszjasniak @delphina.kaya @magdajagnicka @kornel @lisooowa @d3bicka @rdslav @romekgelard @izakucmierowska @zlotuszpaka @kasiapiersa @zuzanna.krefft ❤️

Post udostępniony przez O F E L I A (@ofeliaigakrefft)

Tekst: PK
Zdjęcie główne: kadr z „To Do pana” / youtube.com

TU I TERAZ