Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Po raz pierwszy w Polsce odbędzie się Friendfest – wyjątkowa impreza dla wszystkich fanów serialu „Przyjaciele”

Serial „Przyjaciele” kończy w tym roku 25 lat. Ćwierć wieku – szaleństwo! Ale też dobra okazja do celebracji tego kultowego już sitcomu.
.get_the_title().

Taką możliwość zapewni nam Comedy Central, organizując w dniach 23 sierpnia – 1 września specjalne wydarzenie, podczas którego będzie można poczuć się jak na planie tego serialu.

Facebook Friendfest

W Polsce taki event będzie miał miejsce po raz pierwszy, ale w Wielkiej Brytanii Friendfesty odbywały się już w poprzednich latach.

Najlepszą ich reklamą jest to, że na tegoroczne londyńskie wydarzenie zostały już wykupione wszystkie bilety.

Na stronie warszawskiego eventu w ciągu pierwszego dnia ponad 6 tysięcy zadeklarowało, że chce wziąć w nim udział. Wiadomo, że różnie potem bywa z realną frekwencją, ale jeśli jednak biletów zabraknie, to żeby nie było, że nie daliśmy wam znać na czas!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Gatsu Torres (@metodogatsu)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Josep Amigó (@joseppe10)

A co fajnego czeka nas na miejscu, czyli w Centrum Praskim Koneser? Przestrzeń zostanie tam specjalnie zaaranżowana na okoliczność Friendfestu, a organizatorzy obiecują, że na imprezie będzie można:

Tło: serial „Przyjaciele”, opracowanie grafiki: Kinga Dembińska

Trzeba przyznać, że ten plan wygląda bardzo zachęcająco i pewnie przyciągnie do Konesera nie tylko psychofanów serialu, ale i wiele innych osób niesionych chęcią dobrej zabawy.

Boicie sie, że zrobi się tam dość tłoczno i nijak nie pomieścimy się wszyscy na sławnej pomarańczowej kanapie?

Organizatorzy chcą zadbać o komfort uczestników imprezy i dać im możliwość pełnego zanurzenia się w świecie „Przyjaciół”, stąd też ograniczona ilość biletów oraz system wykupu ich na konkretną godzinę i konkretny dzień.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Francesca (@fran.qb)

Na miejscu będzie można nabyć też oryginalne gadżety z serialu, a prawdziwi wielbiciele „Przyjaciół” będą mogli skusić się na bilet kolekcjonerski. Ten normalny kosztuje 25 złotych i jest do kupienia tutaj.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Raúl (@raulm.46)

Wśród planowanych atrakcji brakuje nam tylko spotkania z odtwórcami głównych ról. Ale kto wie, może jeśli będziemy szturmować Centrum Praskie Koneser przez tydzień, bijąc wszelkie rekordy frekwencji, to wieść o naszym oddaniu pójdzie w świat i dotrze też do nich? Wtedy zrozumieją, że „Przyjaciele” mają najlepszych przyjaciół w Polsce i zechcą nas odwiedzić!

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Zdjęcie główne: fot. NBC – © 2012 NBCUniversal via gettyimages.com
Tekst: Kinga Dembińska

TU I TERAZ