Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

„WIXAPOLSKA wstaje z kolan”. W berlińskim Berghain zagra ekipa WIXAPOL S.A.

POTWIERDZONE INFO WIXAPOLSKA WSTAJE Z KOLAN – pisze oficjalny fanpejdż cyklu imprez WIXAPOL S.A., reklamując berliński festiwal, w którym wezmą udział reprezentanci tej inicjatywy.
.get_the_title().

Ta informacja to dowód na siłę niezależnych inicjatyw rozwijających się w ramach szeroko pojętej polskiej sceny klubowej. Stołeczny cykl rejwowych imprez WIXAPOL S.A., znanych z szybkich beatów i „pozytywnej” dezynwoltury, zarówno jeżeli chodzi o język komunikacji, jak i styl jego uczestników, będzie gościł w słynnym berlińskim Berghain.

Reprezentanci Wixapolu w składzie Sporty Spice, Mikouaj Rejw i Torrentz.eu zagrają 2 lutego na imprezie Gabber Night w ramach CTM Festival 2018. Na stronie wydarzenia możemy przeczytać, że na festiwalu pojawi się m.in. footworkowa producentka i DJ-ka Jlin z Indiany, dance’owy Celestial Trax z Londynu czy eksperymentalna Holly Herndon. Całość zapowiada się więc bardzo świeżo i dość eklektycznie.

Więcej o Wixapolu, REJWACH i innych nowych subkulturach przeczytacie w F5 Print Edition „La Familia”, który możecie zamówić tutaj.

TU I TERAZ