’Poziom wyżej’, czyli mocna premiera na koniec lata

Za nami wyjątkowa premiera technologiczna – impreza 'Poziom wyżej', która ściągnęła mnóstwo gwiazd. Spytaliśmy gości o to, co nowego zrobili dla siebie w te wakacje. Czy udało im się wejść na 'poziom wyżej'?
Banner Image
Piękna oprawa, immersyjne pokoje doświadczeń, a nawet jedzenie korespondowały z odcieniami nowych urządzeń.

Cały event dosłownie kręcił się wokół innowacyjnych technologii: nowej generacji podgrzewaczy tytoniu IQOS Iluma, które doczekały się zupełnie nowego designu. W ścisłym centrum Warszawy powstało kosmiczne miasteczko z namiotami, przypominającymi białe igloo, wypełnione światłami.

Wydarzenie przykuło uwagę wielu gwiazd. Na premierze pierwsze skrzypce odgrywały funkcjonalność i kolor. Gwiazdy postawiły w głównej mierze na outfity w czerni, bieli i beżu. 

Kolorystycznie wyróżniała się promienna Jessica Mercedes, która zdecydowała się na elektryzujący róż i czarne, ciężkie buty, dodające charakteru lekkiej sukience z bufiastymi ramionami.

Zdjęcie: Jessica Mercedes fot. Vlad Baranov dla F5

Banner Image
Podczas imprezy spytaliśmy gości, o to, co nowego zrobili dla siebie w te wakacje. Czy udało im się wejść na 'Poziom wyżej'?

W te wakacje dosłownie wszedłem na poziom wyżej, bo byłem na Maderze, pięknej wyspie, o której się mówi, że jest wyspą wiecznej wiosny, wyspą szalenie górzystą, a więc są tam przepiękne tereny do wspinaczki. Każdego dnia zdobywaliśmy z przyjaciółmi kolejne szczyty – opowiadał Mateusz Hładki, reporter 'Dzień dobry TVN’.

W te wakacje, pierwszy raz, odkąd pracuję zawodowo, bardzo dużo odpoczywałam, dużo czasu spędzałam z bliskimi, przyjaciółmi, podróżowałam. Udało mi się połączyć pasję, pracę z przyjemnością – przyznała Jessica Mercedes.

To były bardzo pracowite wakacje, fajny czas. Dużo projektów, o których jeszcze nie mogę opowiadać. Lubię pracować w wakacje, nie ma nic przyjemniejszego [niż być] na planie. Moi bliscy zawsze mają u mnie priorytet, więc oczywiście im też poświęciłem dużo czasu w wakacje – powiedział Kuba Wesołowski.

Zdjęcie: Mateusz Hładki fot. Vlad Baranov dla F5

Banner Image

Wśród gwiazd polskiej sceny – gwiazdą wieczoru była najnowsza generacja IQOS-ów, czyli urządzeń do podgrzewania tytoniu. Te zdobywają coraz większą popularność wśród pełnoletnich palaczy w Polsce, zastępując im palenie papierosów. Zaprezentowano aż trzy warianty tych urządzeń: Iluma One, Iluma oraz Iluma Prime. Ten ostatni to model z półki premium, z zupełnie nowym designem. Dostanie wymienne klapki z ekoskórki lub tekstyliów.

Wszystkie urządzenia podgrzewają tytoń bez jego palenia nową metodą: indukcyjnie i od środka. Dzięki temu do płuc palacza nie trafia aż tyle szkodliwych związków chemicznych, co podczas palenia papierosów. Niższa toksyczność to nie wszystko – urządzenia nie wydzielają śmierdzącego dymu, który od lat kojarzył się z paleniem. 

W porównaniu z poprzednimi wersjami tych urządzeń główną nowością jest to, że najnowsze modele nie mają już ostrza, więc nie trzeba ich w ogóle czyścić. Aerozol ma też dużo mniej inwazyjny dla otoczenia zapach niż w przypadku poprzedników. O papierosach nie wspominając.

Wszyscy doskonale wiemy, że najlepiej rzucić ten paskudny i szkodliwy nałóg od razu i z dnia na dzień! Co więcej – KAŻDY może to zrobić! Nikotyna uzależnia jednak tak silnie, że nie wszystkim palaczom udaje się to zrobić od ręki. Wtedy – i tylko wtedy! – zamiast znowu sięgać po papierosa i zapalniczkę, lepiej dla palacza byłoby wybrać mniej toksyczną alternatywę. Podgrzewacze to jedna z opcji – innymi są e-papierosy czy woreczki nikotynowe. 

Zdjęcie: Wojtek Łozowski fot. Vlad Baranov dla F5

Zdjęcie główne: Jessica Mercedes i Wojtek Łozowski/ fot. Mieszko Piętka

TU I TERAZ