Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

„Przyjaciele” powrócą w odcinku specjalnym!

To wiadomość, na którą z pewnością czekało wielu z was. Bohaterowie kultowego serialu wrócą w specjalnym odcinku, który znajdzie się na platformie HBO Max.
.get_the_title().

W ubiegłym roku minęło 25 lat od emisji pierwszego odcinka „Przyjaciół” i 15 od finału serialu. Jednak najwięksi fani chyba nigdy nie przestali wierzyć, że nie są skazani wyłącznie na powtórki i zobaczą jeszcze na ekranie nowe przygody swoich ulubionych bohaterów.

Plotki na ten temat podgrzała jesienią Jennifer Aniston, czyli serialowa Rachel, wrzucając na swego Instagrama świeże zdjęcie przedstawiające szóstkę aktorów grających tytułowych „Przyjaciół”.

Fotografia zdobyła już ponad 15 mln polubień.

Teraz okazuje się, że kultowy serial rzeczywiście powróci i to z oryginalną obsadą! Jennifer Aniston, David Schwimmer, Courteney Cox, Lisa Kudrow i Matthew Perry umieścili właśnie na swoich Instagramach informującą o tym fotografię. „To się dzieje” – głosi podpis pod zdjęciem.

Plotki się potwierdziły – odcinek specjalny serialu powstanie na zlecenie platformy HBO Max. Wyreżyserowany przez Bena Winstona odcinek będzie trwać godzinę.

Myślę, że będzie go można nazwać „Ten, w którym się znów spotykają” – mówi szef HBO Max, Kevin Reilly. Nowa platforma wystartuje w maju tego roku w Stanach Zjednoczonych, a jej europejska premiera planowana jest na 2021 rok. Wtedy też będzie można zobaczyć nowy odcinek „Przyjaciół”.

Zdjęcie główne: „Przyjaciele”
Tekst: NS

TU I TERAZ