Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Radosnego przesilenia, wiedźmy! Mamy zwiastun „Chilling Adventures of Sabrina: Zimowa Opowieść!”

Kościół Nocy celebruje przesilenie zimowe. W tę najdłuższą noc w roku rodziny gromadzą się, aby śpiewać pogańskie kolędy i opowiadać historie o duchach. Ale święta to także czas odwiedzin – zarówno tych mile widzianych, jak i niepożądanych gości. Nigdy nie wiadomo, co wyskoczy z komina... Tak Netflix zapowiada specjalny odcinek przygód Sabriny Spellman.
.get_the_title().

Na dwa tygodnie przed zimowym przesileniem wszyscy raz jeszcze wrócimy do Greendale.

14 grudnia znajdźcie wygodny kąt i poczujcie magię strasznych świąt!

Tych, którzy nie znają jeszcze serialu o Sabrinie, informujemy, że „Chilling Adventures of Sabrina” to mroczna opowieść o dorastaniu Sabriny, nastoletniej czarownicy. W jej historii aż kipi od przerażających zdarzeń, tajemnej wiedzy i, co oczywiste, czarnej magii.

W tej utrzymanej w stylistyce „Dziecka Rosemary” i „Egzorcysty” adaptacji uznanego komiksu Sabrina będzie musiała pogodzić ze sobą dwie drzemiące w niej natury — czarownicy i śmiertelnika — oraz stawić czoła siłom zła, które zagrażają jej, członkom jej rodziny i codziennej rzeczywistości zwykłych ludzi.

Autorem scenariusza jest showrunner serialu „R​iverdale” i dyrektor kreatywny „Archie Comics” ​Roberto Aguirre-Sacasa. Producentami wykonawczymi są Aguirre-Sacasa i twórcy „Riverdale” Greg Berlanti, Sarah Schechter, CEO „Archie Comics” Jon Goldwater oraz Lee Toland Krieger. Serial produkuje firma Warner Bros. Berlanti Productions. W serialu występują: Kiernan Shipka, Miranda Otto, Lucy Davis, Ross Lynch, Michelle Gomez, Chance Perdomo, Jaz Sinclair, Richard Coyle, Tati Gabrielle, Adeline Rudolph, Abigail Cowen, Lachlan Watson oraz Bronson Pinchot.

TU I TERAZ