Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Recycling to nie zawsze dobry pomysł

Policja skonfiskowała 345 tysięcy poddanych recyklingowi...prezerwatyw.
.get_the_title().

Policja w prowincji Binh Duon w Wietnamie skonfiskowała blisko 345 tys. zużytych prezerwatyw, które po małej renowacji trafiały z powrotem na rynek jako nowe. Prezerwatywy były gotowane w wodzie, suszone, pakowane w nowe opakowania, a następnie sprzedawane. Żeby zachowały swój kształt prostowane były na drewnianym dildo. Brzmi jak żart, ale jak podaje Reuters skonfiskowane, zrecyklingowane środki antykoncepcyjne ważyły ponad 360 kg.

Policję o tej dość niespotykanej działalności zawiadomił mieszkaniec okolicy, w której znajdował się magazyn. Policja weszła na teren magazynu na obrzeżach miasta Ho Chi Minh w ubiegłą sobotę.

Nagranie z przebiegu akcji trafiło do regionalnej telewizji i zrobiło niemałą karierę. Aresztowana podczas obławy kobieta zeznała, że za każdy kilogram zrecyklingowanych prezerwatyw dostawała ok 66 groszy. Nie wiadomo ile takich opakować prezerwatyw trafiło do sklepów. Nie wiadomo też dokładnie skąd do magazynu trafiały zużyte prezerwatywy. Aresztowany właściciel magazynu potwierdził jedynie, że co miesiąc przychodziła nowa dostawa. 

TU I TERAZ