Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Remiksowali Moderata i Jazzanovę. W warszawskim klubie Smolna zagra Âme

Są autorami wielkiego przeboju sprzed dekady, mają na koncie 15 wydawnictw i słynne remixy. W warszawskim klubie Smolna, w ramach imprezy organizowanej z marką Jägermeister, zagra niemieckie Âme, znane z melodyjnych produkcji oscylujących wokół house’u i detroit techno.
.get_the_title().

Poznali się w sklepie z płytami w Karlsruhe, na terenie górzystego Shwarzwaldu. Choć facynowały ich nieco odmienne brzmienia (z jednej strony Moodyman, z drugiej Jazzanova), stworzyli duet, który pozwolił im odnaleźć wspólny język – uduchowioną, przestrzenną elektronikę, oscylującą wokół deep house’u i detroit techno. Kristian Beyer i Frank Wiedemann założyli Âme w 2003 roku – wówczas zaczęli swoje utwory wydawać dla Sonar Kollektiv, labelu założonego przez DJ-ów i producentów Jazzanovy.

Ich debiut „Âme” z 2004 roku wywołał niemałe poruszenie w świecie elektroniki.

Z kolei już w 2005 roku wydali pierwszy głośny przebój „Rej, który zajął 2. miejsce w rocznym zestawieniu GROOVE Magazine.

Obecnie w swojej dyskografii mają ponad 15 pozycji, a większość z nich została wydana w ich własnym labelu Innervision, który prowadzą wraz z popularnym Dixonem. Zasłynęli także jako autorzy remixów dla Jazzanovy, DOP czy Moderata. Regularnie goszczą w takich miejscach jak Robert Johnson (Frankfurt), Fabric (Londyn) czy Lux (Lizbona). Na Smolnej Âme reprezentować będzie Frank Wiedemann, który wystąpi LIVE.

Impreza organizowana będzie wspólnie z marką Jägermeister, która, podobnie jak duet Âme, pochodzi z Niemiec, i jest najpopularniejszym alkoholem produkowanym w tym kraju. Jägermeister związany jest z festiwalami muzycznymi i imprezami na całym świecie, podczas których grają światowej sławy DJ-e. Obecność tej marki na wydarzeniu nie dziwi – jej trunek, za sprawą smaku, jest idealną bazą do cocktaili i drinków, ale najlepiej smakuje podawany w zmrożonych shotach – tak właśnie najczęściej serwowany jest w klubach. Jego receptura owiana jest tajemnicą, ale wiadomo, że w jej skład wchodzi m.in. 56 specjalnie skomponowanych ziół oraz korzeni i owoców z całego świata, m.in. anyż gwiazdkowy, imbir czy cynamon. Istotny jest także proces produkcyjny Jägermeistera, który zaczyna się od maceracji wszystkich, nieprzetworzonych składników (poddanych wcześniej badaniom w firmowym laboratorium), w miksturze alkoholu i wody przez okres kilku tygodni. Z takim zapleczem występ Âme na pewno będzie smakować lepiej.

Poniżej pełny line-up:

Smolna:
Âme live
Simon Mattson
Leon / PL b2b Tika Milano

Patio:
PRYZMAT:
Nowosad
NuCasa
Pysh

Dżungla:
Kuba Otłowski

Partner: Jägermeister
——————–
www.smolna38.com

rules:
no photo policy
no pre-sale
doorman

16.12.2017 | Start: 23:30 | Tix: 30/40 | After 5:30-20pln

TU I TERAZ

Strona zawiera materiały dotyczące napojów alkoholowych, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy jesteś pełnoletni/a?