Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Będzie remake „Przyjaciół”? Producent serialu wreszcie zabrał głos

David Crane, jeden z głównych producentów "Przyjaciół", kładzie kres plotkom o remake'u i podkreśla, że mógłby się okazać jedynie rozczarowaniem.
.get_the_title().

„Przyjaciele” to kultowy serial przełomu lat 90. i 2000. Od czasu ostatniego, finałowego odcinka, który został wyemitowany w 2004 roku, wciąż pojawiają się doniesienia o rzekomym remake’u sitcomu.

Producent „Przyjaciół”, David Crane, stwierdził ostatnio, że remake nie jest serialowi pisany, co więcej – gdyby powstał, okazałby się jedynie rozczarowaniem dla fanów.

Zrobiliśmy to, serial to już zamknięty rozdział, klamka zapadła i jeśli chcecie oglądać „Przyjaciół”, to wciąż lecą w telewizji. Serial, który już znamy, jest idealny – przecież nie chcielibyście oglądać bandy ludzi po pięćdziesiątce w kawiarni! – stwierdził Crane w rozmowie z American Press Association.

remake
gwiazdy 'Przyjaciół’ dzisiaj – Ross, Joey, Rachel, Monica i Phoebe

Producent kilkakrotnie podkreślił, że ewentualny remake spotkałby się z wielką falą krytyki ze strony osób pamiętających oryginalne sezony.
Zabawnym jest, że ludzie myślą, że tego właśnie chcą. Remake byłby jak spotkanie po latach z ludźmi z klasy maturalnej, jedyne komentarze, które by się pojawiały, to” „Mój Boże, co się z nią stało?” – dodaje Crane.

Tekst: DS

TU I TERAZ