Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Rozwiane włosy, piękne materiały i tęsknota za wolnością, czyli piękna kampania marki A Perfect Nomad

Marka została założona przez brytyjską projektantkę Frances Clark, która dzieli swój czas między Londyn i Ibizę. Poczucie wolności i ekologiczny aspekt sprawiają, że nie możemy oderwać wzroku od tej pięknej kolekcji w stylu boho, która przenosi nas w sam środek lata.
.get_the_title().

Etyczny luksus w klimacie boho, moda tętniąca rytmem i estetyką wiecznego nomada – tak określa swoje projekty Frances Clark brytyjska projektantka stojąca za marką A Perfect Nomad, która jest dostępna w polskim sklepie showroom.pl. Frances swój czas dzieli między Londyn i Ibizę – śródziemnomorską wyspę, która wpłynęła na estetykę marki. W ubraniach A Perfect Nomad czuć morską bryzę, ciepło powietrza, promienie słońca muskające ramiona i powiew wolności, którego tak wszystkim nam brakuje. Marka swoje zwiewne, lśniące sukienki i kombinezony tworzy w poszanowaniu dla środowiska z naturalnego jedwabiu, bawełny organicznej i lnu. W tych ubraniach można poczuć się zrelaksowaną, romantyczną i swobodną wersją siebie, która pojawia się tylko podczas wakacji (prawda?). O dalekich podróżach można pomarzyć, ale namiastkę podróży można poczuć zakładając prostą bawełnianą sukienkę.

Czujemy się na Ibizie jak u siebie, wyspa to wyjątkowe piękno i wolność, miejsce, które celebruje indywidualność – mówi Frances. 

 

Projektantka mówi, że jej marzeniem i ambicją jest „stworzenie idealnej wakacyjnej garderoby, która będzie również niosła piękne wartości, chroniąc ziemię, dbając o ludzi i wywierając pozytywny wpływ poprzez projekty charytatywne”. Linia powstaje etycznie w ścisłej współpracy z lokalnymi rzemieślnikami, którzy otrzymują godziwe wynagrodzenie i zatrudnienie, i którzy wykonują ubrania ręcznie, stosując tradycyjne techniki.

Marka A Perfect Nomad nawiązała współpracę z organizacją charytatywną IMPACT. 10% zysków przeznacza na tworzenie centrów edukacyjnych w Indiach wśród społeczności znajdujących się w trudnej sytuacji ekonomicznej.

Perfect Nomad pozyskuje swoje materiały i wytwarza swoje produkty za pośrednictwem sieci drobnych dostawców na całym świecie i dąży do wywarcia pozytywnego wpływu na wszystkich zaangażowanych w ten proces – a także na środowisko. Korzystając z naturalnych, organicznych materiałów, a także nowych alternatywnych metod produkcji i najnowocześniejszej technologii, wyeliminowali użycie materiałów syntetycznych, tworzyw sztucznych, skóry i futra, tworząc etyczną modę.

Showroom: A Perfect Nomad

TU I TERAZ